SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO dziwna dieta-wypowiedzcie się...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Od?ywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5797
Witam
Pierwszy raz piszę do tego działu, bo kultyrystyką zajmuje się czysto amatorsko [zresztą wystarczy zobaczyć profil ] dla zachowania sprawności fizycznej. Chciałem się z Wami podzielić ciekawym (tak mi się wydaje) doświadczeniem które obecnie przechodzę.
Zaczęło się ok. 3 m-cy temu - golonki (4-6 dziennie...), flaki itp., dużo piwa i wódeczki, bezsenne noce itp... ( Zapuściłem się STRASZNIE, wyglądałem jak kobieta w ciąży-rozdęty brzuch, zwały tłuszczu, niechęć do życia...
28 stycznia powiedziałem DOŚĆ TEGO!
2 dni piłem tylko sok (ok.3l dziennie)+płukanie jelit rano i wieczorem. Od 4 dnia jestem na samej wodzie (ok. 4l dzień)+ płukanie jelit raz dziennie.
Moje obserwacje:
- 5 dnia zaczęły mi znikać obrzęki [bo inaczej tego nie nazwę... ] w rejonie brzucha, zaczęła spadać waga
- od 8 dnia zaczęło mi zdecydowanie poprawiać samopoczucie i zacząłem wracać do dawnej sprawności
- straciłem CAŁKOWICIE ochotę na golonki itp. a jak myślę o jedzeniu to widzę obrazy twarożku, tuńczyka, warzyw itp.
- cały czas (a minęło już 15 dni) czuje się świetnie, dobrze sypiam, jestem bardzo optymistycznie nastawiony do życia. ŻADNYCH negatywnych objawów.
Ćwiczenia:
- rano marszobieg (dość spokojny) ok. 8-10km,
- brzuszki leżąc - jak mi się zachce (ale 80-120 w serii) ale dziennie ok. 400-600
- pompki - ok. 300-400 dziennie, po ok. 100 w serii
Nie pytajcie DLACZEGO akurat takie ćwiczenia - po prostu mam taką potrzebę i robie to Żadnych racjonalnych powodów - po prostu lubię pompki i brzuszki
Podsumowując: czuję się ŚWIETNIE, spadł mi ten cholerny tłuszcz, odzyskałem sprawność i chęć do życia, ŻADNYCH negatywnych objawów psychofizycznych, dobra sprawność fizyczna. Sam jestem zdziwiony... dziś 15 dzień tej "wodnej diety" i czuje się znakomicie...
UWAGA!! Nie namawiam nikogo do naśladowania! Poprostu mój organizm odzuł taką potrzebę i NAPRAWDĘ nie robię tego "na siłę".
Czy ktoś z Was miał kiedyś podobne doświadczenia? Bardzo liczę na Wasze opinie.



Pozdrawiam.
Andrew

Pozdrawiam.
Andrew

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
No niekoniecznie tylko wegla, bo kazdej ilosci kalorii, ale wieksza ilosc wegli w diecie ulatwia ten proces przez podnoszenie poziomu insuliny.
Jednak w przypadku diety typu CKD wpierw sa 'napelniane' miesnie, gdyz tam ich brakuje

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przeginasz z tą wodą. Jesteś na ostrej ketozie i organizm całą energię ciągnie z tłuszczu, a trochę też i z mięśni. Golonka wcale by ci teraz nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie. Możesz śmiało jeść mięso i tłuszcze, jeśli tylko przytrzymasz z węglami. Wystarczy 1 brokuł dziennie - to trochę oszczędzi mięśnie. Nie jesteś głodny, bo po ok. 48 godzinach praktycznie bez węgli (max 20g dziennie) przysadka zaczyna wydzielać 'Substancję mobilizującą tłuszcz' - tą samą, co np. u niedźwiedzi w śnie zimowym. Powoduje ona nie tylko wzmożenie spalania tłuszczu, ale i redukuje uczucie głodu. Laboratoria farmakologiczne ścigają się, kto pierwszy to wyprodukuje przemysłowo - właściciel patentu będzie mógł nająć Gatesa do czyszczenia butów.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
a kto powiedzial ze od golonki utyjesz hahahha ja jem golonke ze 2 razy w tygodniu i pycha i nic moze dlatego ze jestem na diecie optymalne i jem dosc tłusto bez zadnych (prawie) warzyw ktorych nie cierpie...ale schudlam juz 4 kg przez 2 miesiace i to nie zeszla ze mnie woda tylko kg) Czuje sie wspaniale teraz pojde na jakas silownie i bedzie rewelacja pozdrawiam Marieta

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dieta low-carb to jest to! Ale ponieważ jesteś na diecie optymalnej, zrób sobie profil lipidowy. Przy diecie wysokotłuszczowej, jaką jest też dieta Kwaśniewskiego, u ok. 1/3 odchudzających się występuje z niewiadomego powodu znaczny wzrost poziomu złego cholesterolu. Pamiętaj, że każda dieta odnosi wyłącznie sukcesy, bo niepowodzenia kryje gleba))

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
wiem wiem u mnie jest wszystko w normie bo ostatnio robilam badania i na cholesterol tez ten zly i dobry))
cial ketonowych tez nie mam

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
'cial ketonowych tez nie mam'
To jakieś węgle jednak wciągasz

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
WCIAGAM 40 G DZINNIE NIE WIECEJ NIE MNIEJ

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
A to ci dopiero! To znaczy, że 40g węgli to Twoja norma biologiczna, bo reszta glukozy potrzebna dla pracy układu nerwowego pochodzi z białka. Ale w tym układzie wydaje mi się, że zaczynając ćwiczyć na siłowni musisz zwiększyć podaż białka w diecie w stosunku do zalecanej (podaży) przez p. K.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
białka jem 50 g a tluszczy nie licze choc nie przesadzam a ja wiem ze brakuje mi wegla zjem kostke czekolady

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Żeby mieć pożytek z siłowni, powinnaś jeść ok. 2g białka na kilogram masy ciała.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
jem 0.8 na kg bo ja musze jeszcze triche schudnac z tej masy ahahhaha

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla początkującej młodzieży

Następny temat

kreatyna

WHEY premium