SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAN

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
prosba o bana dla uzytkownika PIO
skasowalem jego post w ktorym wkleil moja roz mwe z nim z gadu gadu a pozniej mnie wyzywal samymy gwiazdkami i to juz po raz drugi.







*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Mateo ja chcialbym prosic aby Vanderlei zostal usuniety z listy moderatorow. Nie wiem jakie jest zdanie innych moderatorow , a wiec prosze rowniez ich o przeanalizowanie tej prosby.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ban!

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Pewnie że tak, zbanować chama jak sie zachować nie umie.

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Bang! :) do odstrzalu :)

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ban

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Vanderlei czy jak Ci tam ,korzystajac z okazji porozmawiamy w obecnosci innych moderatorow. Tak wiec zaczne od tego po kiego*****a sie wp*****lasz w nie swoje sprawy ? , to moja sprawa co ja mysle i nie masz prawa kasowania mojego posta (co napisalem prawde w nim czy co ? ).. (informacja dla innych moderatorow ,napisalem w nim ze byc moze ktos sie podszywa pod kolesia , i ze jak nie jest pewien ze to on to niech go nie jedzie) i za to zostal usuniety moj post ? ... nie widze nic zlego ,wiec ****a sam zaczoles awanture ... nie masz co robic to nie wpierd ... sie w czyjes sprawy . Zabardzo sie kolego wozisz i rzadzisz jako moderator .Nie wiem za co zostales wyrozniony tym statusem , rozumiem ze status moderatora dostaja ludzie ktorzy od dawna siedza na forum i maja przynajmniej teoretyczne pojecie na ten temat , a nie Tacy jak Ty ,co ledwo stawiasz pierwsze kroki na forum i odrazu moderator ... nie wspomne juz tutaj o wtracaniu sie w czyjes posty i stwarzaniu problemow i awantur.

Nie bylo by problemu gdybys nie usunol mojego postu losiu, nikt nie bedzie patrzyl na Twoje widzimisie i siedzial cicho. I moze jeszcze powiesz ze ja sam zaczolem i 4x juz wyzywalem Cie samymi "gwiazdkami" ?... pfff... bylo trzeba sie nie wtracac w taki sposb w post kolesia ... i nie wyzywac go skoro nie byles pewien ze to on.

Tak wiec zostawiam to do przemyslenia innym moderatorom ktorzy jak widze slusznie nazywaja sie moderatorami ,od nich lamusie z mila checia moge dostac bana ,ale od Ciebie ?! ...zapomnij... Za krotko tutaj siedzisz kolego .... (4 msc .. to niektorzy na forum siedza tu znacznie dluzej i nie zostali moderatorami, a sadze ze nie jeden znacznie lepiej sprawywal by sie od Ciebie)

Z calym szacunkiem dla innych "MODERATOROW" nie dla Ciebie Vanderlei ... ZEGNAM

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
nawet sie przynac nie umiesz ze wyzwales mnie i Kaina od palantow losi i d****i ze nie umiemy ip sprawdzic

wiec nie bede komentowal daleszej czesci twoich wypocin

a jak dalej ci cos nie pasuje to napisz do prokuratury









*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
i powiedz mi jeszcze slonce ty moje w czym ze tak ci zawinilem i co mozna jeszcze robic jak moderator czego ja nie robie.


kasuje posty d****i ( to ty np)
przenosze tematy do wlasciwych dzialow
nikogo kto sie dobrze zachowuje nie wyzwwalem


uff koniec







*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ty bardzo dobrze wiesz co zawiniłes kasując posta pio gdzie staje w mojej obronie i teraz ty mowisz ze jesteś swięty i wogule zastanow sie lepiej zanim co kolwiek napiszesz i czy było warto za ktutko tutaj jesteś żeby robic zamieszanie na calym forum

tylko sie dowiem kto mi ti zrobił !!!!!!!!!!!!!!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
zadymy to ty robisz

nie jestes pepkiem swiata i***** mnie to obchodzi ze bierzesz udzial w jakichs zawodach

Pio stajac w twojej obronie nazwal nas palantami i d****ami
wiec siedz cicho gosciu.





Zmieniony przez - Vanderlei w dniu 2001-12-19 16:13:49

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Jeżeli pierwsze przewinienie ma być nagradzane zabanowanie to ja chciałem przypomnieć, że nie tędy idzie droga.
Moje pierwsze wejście na Forum dawno temu także nie było najkulturalniejsze.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Kesia

Następny temat

Vanderlei - problem

WHEY premium