SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA - PILNA PROŚBA O POMOC W INTERPRETACJI WYNIKÓW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
1. WIEK:27
2. WAGA:95
3. WZROST:175
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:120
-udo:nie mierze
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:10 lat
6. DIETA:jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 razy h-drol
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:pół roku
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:170
-martwy ciąg:
-przysiad: 180

Witam!! Zrobiłem badania na poziom testa wolnego i estradiolu bo chciałem się upewnić czy wszystko jest ok.Po cyklu na h-drolu spieprzyłem PCT i trochę się martwiłem czy wszystko jest ok.Poza tym mam zaniżone libido i nie wiem czy to przez to spieprzone PCT , czy może sobie coś wkręcam. Oto wyniki badan.Wszystko niby w normie , ale czy stosunek teścia do estradiolu jest dobry??No i czy poziom testa nie jest zbyt niski jak na gościa w moim wieku ćwiczącego regularnie?? Proszę o odpowiedź i ewentualne sugestie.Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Wyniki:
test wolny :17,40pg norma :4,50pg - 42,00pg
estradiol : 32pg norma <62pg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
panowie.......co mogę teraz zrobić ,aby poprawić swoje libido ??? bo chyba nie ma sensu szukać teraz clomidu skoro od cyklu minęło 8 miesięcy , jest coś co można teraz zrobić i co miałoby sens , czy lepiej czekać aż organizm sam się z tym upora??? wiem , że zrobiłem błąd nie myśląc o clomidzie , ale słyszałem opinie , że h-drol to lajtowy środek i wystarczy wrzucić dobry boozer testa.Za pierwszym razem to się sprawdziło za to za drugim wyszedł klops.Co radzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29398 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
wszystko ok tym bardziej ze po cyklu. zawsze mozna podbic tescia jak sie ma ochote czas i kase jakimis ziolkami.daa tez fajnie dziala ale podbija tez estrogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Mam w szafce 2xNovedex Xt od Gaspari , 1x Clomed Kilosports , 1x BSN Axis HT i 2X DAA od Tested Essentials więc mógłbym coś zarzucić , ale w szafce jest też 1 x H- Drol i 2x Eq-Plex. Planowałem złożyć z tego kolejny cykl.Jak myslisz Mumin jest sens wrzucać teraz coś z tych boozerów czy lepiej zostawić ten towar na kolejny cykl z teraz wrzucić tylko tribulusa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tribulus w swietle kilku przeprowadzonych badań nie ma żadnego wpływu na poziom testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Chodzi mi głownie o poprawę libido. Ogólnie czuje się ok , power na treningu też jest więc innych objawów niskiego testa nie mam.Zastanawia mnie tylko czy to dobrze , że mam 2 razy więcej estro niż testa we krwi.Wolałbym , żeby te proporcje były odwrotne.Nie wiem tylko czy jest sens wrzucać teraz coś na zbicie poziomu estrogenów. Jestem troche zielony w tym temacie.Mimo że trenuję już 10 lat o sterydach myślę od niedawna.Liczę na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
tribulus moze pomóc w libido. jednak mało jest dobrych TT na rynku. zazwyczaj trzeba walić dawki x3-4 zeby poczuć. tribosten z thermolife jak do tej pory najlepszy jaki brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29398 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
jestem racjonalista w kwesti dopingu.sam staram sie uzywac jak najrzadziej i jak najskromniej.skoro pol roku temu skonczyles cykl mozesz pomyslec o kolejnym h drol i eq plex mozna fajnie polaczyc to dosc delikatne srodki.mozesz pomyslec o dodaniu tescia(dla mnie to podstawa kazdego cyku) bozery tescia zostaw sobie na po cyklu jako dodatek do odbloku i podtrzymanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
eq plexa bym nie tykał. wg 90% userów tego srodka niszczy libido dosc wyrazne i to nawet dlugo po odstawieniu ciezko wrócic do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Widzę , że w kwestii dopingu mamy jednakowe myślenie Mumin. Jeśli już się kłuć to pomału i delikatnie a dobrej jakości mięśnia budować. Na początek zdecydowałem się na PH bo chciałem sprawdzić jak to na mnie podziała.Zrobiłem jeden cykl na H-Drolu ( 1 opakowanie) i byłem względnie zadowolony.Zero bolka ,mięśnie ubite, siła na +. Po paru miechach zrobiłem drugi cykl na tym samym środku i zaczęły się schody.Fajka nie chciała grać no i trochę wpadłem w panikę tym bardziej , że za pierwszym razem wszystko było ok.PCT zacząłem dopiero po około 3 tygodniach.Wrzuciłem T-bola z Thermolife bo słyszałem , że dobry.Później jeszcze wszamałem Novedex od Gaspari. Fajka znów zaczęła grać ale czuje , że to nie jest to co przed cyklem.Wcześniej byłem jak maszyna a teraz nie zawsze mam ochotę i siły..........i to mnie trochę martwi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
No to mi zabiłeś ćwieka tomczers .........Wszędzie pisali , że to lajtowy środek a tu takie info.Napaliłem się na ten Eq-Plex bo to podobno prekursor bolda. W ogóle to kupiłem te PH zanim skończyłem drugi cykl na H-drolu bo już w trakcie byłem zadowolony. Tylko ten drugi cykl na h-drolu skończył się miękkim flakiem w gaciach i towar leży w szafie już prawie rok , a ja myślę jak to wszystko połączyć , żeby był wilk syty i owca cała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29398 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
ja zjadlem na wiosne 2 puchy eq plexa i nie bylo zadnych problemow. fakt lecial do tego tesc 500 mg ale po cyklu tez wszystko ok nie bylo bloka fajka smigala jak trza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam mam w palanch dwie popcje na cykl, ktora byscie wybrali ale najpierw ankieta

Następny temat

mix , hcg w 1 pompce

WHEY premium