SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B12 do czego to właściwie jest...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 949
Do czego jest włąściwie to b12..
tzn co to daje...
W jakich dawkac hnajlepiej przyjmować?

webmaster

webmaster

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Witamina b12 stosowana jest w leczeniu niedokrwistości, bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej, tłuszczowej i w innych procesach. Wpływa na energetyczną przemianę materii, dzięki czemu zapewnia aktywność, ma wpływ na wzrost, pracę mięśni, ułatwia przemianę żelaza, tłuszczu oraz pobudza apetyt. Przede wszystkim zaś uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych ciałek krwi, a więc przeciwdziała niedokrwistości."

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Dawki dzienne w sporcie to kilkanaście-kilkadziesiąt miligramów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedawkowaniem nie musisz sie przejmowac poniewaz nadmiar wypocisz i oddasz w moczu Pozdrawiam



Zmieniony przez - RoY w dniu 2002-03-21 23:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5395
B 12 w moczu???, to chyba w fazie agonii )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Niedokrwistosc i przemiana materii to jedno. Ja stosowalem B 12 zeby wyjeczyc kontuzje nadgarstkow. Ogolnie uzywaja jej czesto ludzie z bolami kregoslupa i korzonkow. Mialem znajoma lekarke to mi przepisala bez problemow.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Ogolne wskazania podane w ksiazce lekarskiej to jedno,ale pewnych informacji tam nie ma. Otoz nadmiar wit.B12 moze byc niebezpieczny dla zdrowia, a poza tym jeden na kilkaset tysiecy delikwent moze nawet umrzec po podaniu tej witaminki, przy drugim wstrzyknieciu. Dlatego tez poproscie o fachowa raczke pielegniarki,strzezonego Pan Bog strzeze
Oprocz tego nie przesadzajcie: jeden strzal 2ml w tygodniu przez 6 tyg. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
JA MAM PYTANKO CZY DO JEST DOSTEPNE NA RECEPTE? I CZY W POSTACI STRZALOW? I ILE KOSZTUJE?

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Tylko na recepte w zastrzykach, Sa tabletki, ale co strzal to strzal. Zatrzyki kosztuja niewiele na recepte.Tyle

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurczak z grilla, dobrze czy żle?

Następny temat

Szczuplejsze uda

WHEY premium