SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błąd przy wypełnianiu formularza

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, podzczas wypełniania formularza coś źle zaznaczyłem i wykupiłem plan treningowy, który jest mi zbędny bo ukladam go sobie sam. Chodziło mi raczej o wykupienie abonamentu na dietę ponieważ brakuje mi czasu na liczenie tych wszystkich makro i mikro składników. Znajdzie się jakaś osoba która pomoże mi to jakoś zamienić? O ile się da...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Jednak nikt nie zamierza mi pomóc? Z administracji też się nikt nie odzywa... Zastanawiam się czy nie warto było wydać te parę złoty więcej i wybrać się do dietetyka z prawdziwego zdarzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Proszę się wstrzymać do jutra, przez długi weekend może być ciężko z uzyskaniem odpowiedzi.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Faktycznie przecież w Polsce długi weekend był.
Nadzieja wróciła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Piątek mija, a tu dalej żadnej odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Dodam że do obsługi planów pisałem już dwa razy, nie wiem czy tacy są zarobieni czy poprostu mnie olewaja. Raczej nie będę polecał tej strony wśród znajomych...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, zamienilem Ci plan treningowy na dietetyczny :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Chwała Ci za to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1006
Temat do zamknięcia ;)

--
Pozdrawiam

Patryk Jepiszko | Specjalista ds. Badań i Rozwoju Produktów SFD S.A.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem potreningu

Następny temat

Zamowienie nr.872873

WHEY premium