SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błąd przy produkcji?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 180
Witam, mam problem, zakupiłem jabłczan kreatyny ActivLab TCM powder, była oryginalnie zamknięta itd, po zerwaniu plastiku zabezpeczajęcego i otwarciu wieczka zauważyłem, że produktu jest tylko do połowy, raczej to nie standard, tylko błąd przy produkcji, nie wiem za bardzo co z tym zrobić?
Wiem, że mój błąd, że zauważyłem to dopiero po otwarciu, ale raczej nikt wcześniej nie sprawdza takich rzeczy, na co dowodem jest, że wysyłający produktsię nie spostrzegł. Zamieszczam zdjęcie.

Pozdrawiam.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Wszystko w porządku, nie masz czym się martwić .


Idź np do sklepu i kup paczkę czipsów wypełnioną po brzegi- nie uda Ci się , tak samo jest z tą kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdź ile waży i jaką ilość kupiłeś, zobaczysz ze wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie, maja kilka wielosci puch np. nitro cpas wieksze opakowanie to ta sama pucha co masz w TCM czy kreatynie mono , sprawdz wage i powinno byc wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
kupiles w sklepie sfd wiec nie pekaj:) co innego jakbys na jarmarku kupil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
nie jest to żadnym problemem ani pomyłką, zawartość i masa produktu z pewnością zgadza się z tymi podanymi na etykiecie - jedz i rośnij zdrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
wrzuc na wage i bedzie wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 180
Ok, dzięki, naprawde duże opakowanie w porównaniu do zawartości, nawet do połowy tego nie ma. Mam nadzieję, że macie rację, ale ciekawości sprawdzę tą wagę. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
każdy produkt jest "duży" w opakowaniu kiedyś kubiłem 2400g białko pewnej firmy i jak otworzyłem to się zdziwiłem bo pół słoika było a waga się zagadzała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 180
ulfbjorn
każdy produkt jest "duży" w opakowaniu kiedyś kubiłem 2400g białko pewnej firmy i jak otworzyłem to się zdziwiłem bo pół słoika było a waga się zagadzała


Tak samo w tym przypadku, zważyłem waga się zgadza, a ilość proszku nie sięga nawet do połowy opakowania. Można się zdziwić po otwarciu, ale na szczęście jest wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Mam małe pytanie, ćwicze już pare lat ale nigdy nie robiłem redukcji ze względów na swoją małą wagę. Myślicie ze to dobre rozwiązanie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobra przedtreningówka czy gainer?

Następny temat

Witam mam pytanie dotyczące suplementu AAKG Pure

Wiecej