SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bęben winna dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
Siemanko :) jestem na masie id września 82kg obecnie 86.5 obecnie,wszystko ładnie idzie siła progres jest wygladowao może i też gdyby nie jedno ale... poziom w pasie jest dosyć spory i to nie tyle co jest to duży poziom tłuszczu wiadomo też trochę jest ale większość to poprostu wypchniety brzuch od żarcia :/ czy to wina któregoś z makroskladikow? Czy da się w jakiś sposób ograniczyć ten negatywny skutek masy? Wiem że jak dużo zjem to nie ma bata żeby nie wypychalo ale w jakiś stopniu może da się do ograniczyć ?
Obecnie jem 3700kcal dieta jest różna mam na myśli że nie mam stricte określonego jadlospisu różne porcję i makroskladki lecz zawsze mieszczę się w przedziale 3600-3900 kcal główne produkty na których bazuje to
Pieczywo białe
Kurczak
Wędliny
Orzechy
Nabiał
Odżywka białkowa
Makaron
Ser
Ziemniaki
Ryż
Sok zawsze pije w sq litr
I wiele pochodnych tych produktów których podałem powyżej
Moje podstawowe informacje
19 lat
190cm
86.5kg
Staż 3 lata
Ektomorfik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
A czy temu wypchanemu brzuchowi towarzyszy dyskomfort - wzdęcia, bóle brzucha, zaparcia/biegunki?


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2017-11-27 21:05:19

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
No zdarzają się wzdecia gazy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Po tym co napisałeś niewiele można stwierdzić. Wypełnij ankietę działu, wklej zdjęcie sylwetki i poprawnie dietę

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Gazy mogą powodować produkty mleczne, zboża, zacznij drogą eliminacji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Między wydętym brzuchem, a otłuszczeniem jest różnica.
Wstaw ankietę działu, obecną dietę oraz zdjęcie sylwetki.

https://www.sfd.pl/t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
Oto moja dieta czasami różni się niektórymi makroskladkikami ale mniej więcej wygląda to tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
Muszę wysłać screeny osobno :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
A

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
I ostatni








Zmieniony przez - Muscleman25 w dniu 2017-11-28 12:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Trochę dramat ta dieta. Kiełbasy, buły, 100 g orzechów ziemnych, litr cukru, przepraszam, soku, makaron z dodatkiem preparatów jajecznych, wędliny.. Poza tym nie wiem, czy nie przeszacowałeś zapotrzebowania. No i zdjecie sylwetki, bo mi się jakoś stosunek masy do wzrostu w kontekście diety masowej nie podoba
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to w miarę dobre źródło wegli?

Następny temat

Czy zacząć już redukcje?

WHEY premium