SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle serca po HYDROXYCUT'cie ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jakieś pół roku temu zacząłem mieć problemy z sercem. Szybko przytyłem, skoczyło mi ciśnienie i pojawiły się kłucia w pobliżu lewego barku i pod lewą pachą. Udałem się do kardiologa - zrobiłem sobie Echo Serca i okazało się że mam nieznaczny przerost lewej komory serca oraz śladowe wypadanie zastawki mitralnej. Lekarze powiedzieli że to nic poważnego i że tego się nie leczy i że mogę dalej trenować (tylko bez koksu oczywiście!!!)oraz że bóle które mam nie są nie bezpieczne...
Na jakieś dwa miesiące odstawiłem treningi, brałem czosnek w tabletkach - ciśnienie wróciło do normy - bule zniknęły.
Jednak pragnąłem powrócić do ćwiczeń.
Ztwierdziłem że muszę trochę schudnąć - zgubić tłuszcz aby odciążyć serce i w tym celu kupiłem sobie HYDROXYCUT firmy MUSCLETECH (ważę 94kg przy 180cm)
Biorę ten specyfik już tydzień i bóle serca pojawiły się na nowo! Wiem że są w tym suplemencie składniki działające podobnie do kofeiny ale z drugiej strony wszystkie są całkowicie naturalne i zdrowe... (guarana, zielona herbata, ma-huang, karnityna, chrom, garcinia cambogia)
Dołuję się bo cały czas boję się że coś mi się możę stać, a kłucia są bardzo nie przyjemne i pojawiają się bardzo sporadycznie w różnych porach dnia bez względu na wysiłek czy nie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mimo wszystko nie pochwalam brania efedryny z kofeiną. To już się nazywa NIEDOZWOLONE z przyczyn zdrowotnych. Nie chcesz mieć bólów serca, to po prostu nie bierz!
Jeśli ktoś nie chce, żeby bolały go palce, to nie tłucze po nich młotkiem.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witam
co do surowcow naturalnych to nie musza byc wcale bezpieczne....
np wilcza jagoda dziecko 3 jagodki dorosly 7-10 i kaplica

co do hydroxycut i innych podobnych (do guru) czy nie obkurczaja one naczyn ??? (zestawienie zwiazkow zawartych ??)
czy bule w okolicy lewego st barkowego ramienia to nie cos jak zapowiedz zawalu (zatoru) ???
z tego co mi wiadomo to sie to jakos tak moze objawiac ?
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba ktoś mnie tu źle zrozumiał!!! W Hydroxycutcie nie ma ani Efedryny ani Kofeiny!!! Są tam składniki działające na podobnej zasadzie - guarana i ma-huang.
Identyczne bóle miałem pół roku temu gdy mi się sporo przybrało na wadze i kardiolodzy powiedzieli że mam zdrowe serce tylko przeciążone wysiłkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gajer - nie do końca masz zdrowe serce, skoro sam piszesz o powiększeniu lewej komory i śalowym wypadaniu płatka.
A swoją drogą, co to za różnicz, cy coś jest arszenikiem, czy tylko działa jak arszenik?
Z punktu widzenia efektu końcowego?
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
jAK TAM JEST WYRAZNIE NAPISANE ZE JAK KTOS MA KLOPOTY ZE ZDROWIEM POWAZNE TO LEPIEJ ZEBY NIE BRAC BO W TEDY SIE RYZYKUJE ZDROWIEM A SKUTKI NIE PRZEMYSLANEGO BRANIA MOGOM BYC OPLAKANE

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
w wyciagu z mahuang jest wlasnie efedryna

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witam
Co to za staroc tu sie pojawiła......

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
a tak sobie przegladalem archiwum:)

KdH/BJJ/WWA

KdH/BJJ/WWA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzdecia brzucha

Następny temat

dalacin c

WHEY premium