SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle kręgosłupa,rwa kulszowa,drętwienie kończyn?? zajrzyj tutaj!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 182430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od miesiąca drętwiała mi lewa noga poniżej kolana.Zacząłem brać magnez,ale to niewiele pomagało.Obawiałem sie nawet raka kości(takie objawy ponoć). Przedwczoraj mojego tate zaczal strasznie bolec kregoslup.on wie od czego..
..wysunęły mu sie 3 dyski z kręgosłupa.Od razu pojechałem z nim do kręglarza,aby je nastawić na swoje miejsce.
Pani kręglarz obejrzała plecy,wsmarowała jakiś specyfik,pomasowała i tata nie czuł żadnego bólu.
Usiadłem i ja-okazało się,że "wyskoczył" mi jeden z kręgów przy kości ogonowej i to może powodować ucisk na nerwy i drętwienie mojej nogi.
Rzeczywiście,pomogło.
Wiele osób boi się tego rodzaju lekarzy,ale jeśli mają oni doświadczenie to potrafią zdziałać cuda.
Ta Pani nauczyła się tego od swojego ojca,który juz nie zyje.Ale on postawił na nogi (dosłownie) moja mame kilka lat temu.Wyskoczyło jej kilka dysków,nie mogla chodzić,lezala w lozku i ogromnie cierpiala,myslala ze to paraliz.U kreglarza stal sie cud.Kilka umiejetnych ruchow i mama stala bez bolu.

Ta Pani przyjmuje praktycznie codziennie,w woj.LUBUSKIM,w DRAWSKU.
Nigdy nic nie chce za 'uslugi' ale nie wypada nie zaplacic.chociaz symboliczne 10-20 zl.

Jesli znacie w swojej oklicy dobrego kreglarza,zostawcie tu jego adres,by kazdy mogl sie do niego udac w razie czego.
21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Bóle kręgosłupa, czy bóle kończyn spowodowane mogą być wieloma czynnikami, czy współistniejącymi schorzeniami, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie naszego kośćca, ale też całego organizmu.

Jeśli dotykają nas takie bóle, które uniemożliwiają nam normalne funkcjonowanie, dobrze byłoby odwiedzić ortopedę, który na pewno zleci MR (rezonans magnetyczny), obraz z MR jest w stanie pokazać, czy w naszym kręgosłupie doszło do złamania, czy wypadnięcia dysku, ale też czy powstały jakieś zmiany zwyrodnieniowe, być może potrzebna będzie operacja.

Jeśli problem nie jest na tyle poważny, ortopeda na pewno zaleci rehabilitacje. Znalezienie odpowiedniego fizjoterapeuty, który ustali terapię manualną, odpowiednią do naszego schorzenia, powinno być krokiem numer jeden. Jeśli masz problem i nie jesteś pewny, czy Twój fizjoterapeuta jest odpowiedni, warto zasięgnąć opinii w dziale Zdrowie i uroda https://www.sfd.pl/Zdrowie_i_Uroda-f113.html, na ten czas warto wspomagać swój kręgosłup oraz stawy, można wdrążyć suplementację witaminy D https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Vit_D3_2000-opis34554.html oraz https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html, dzięki tym suplementom wzmocnisz swoje kości i obniżysz ryzyko wystąpienia kontuzji.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ciekawe ciekawe
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nie ma czegoś takiego jak nastawianie dysków. Zabiegi kręgarskie robią coś innego niż te osoby opisują. Bzdurą w większości przypadków jest stwierdzenie, że ból spowodowany jest przez "wypadniety dysk".
Jeśli ktoś manipuluje czyimś organizmem nie wiedząc co tak naprawdę robi to konsekwencje mogą być różne. Od faktycznego uzdrownienia do zgonu włącznie. Faktem też jest, że w przypadku bólów kręgosłupa ignorancja większości lekarzy jest przerażająca.
Nie ma już potrzeby odwiedzania kręgarzy. W Polsce jest już całkiem sporo osób które uzdrawiają kręgosłupy mając świadomość tego co robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro tak twierdzisz,to powiedz dlaczego tyle osob ich odwiedza?? masowa ciemnota narodowa.dopoki sam sie nie przekonasz,to nie uwierzysz.No chyba ze 'uleczac' bedzie cie jakis oszust,w stylu bedzie po tobie chodzil.
medycyna naturalna i niekonwencjonalna ma czasem wieksza moc niz mozemy sie spodziewac.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ale po co się kłucić! Każdy wierzy w to co chce
Jednym odpowiada tylko i wyłącznie leczenie famakologiczne, i tego się kurczowo trzymają! Inni sięgają po rady do specjalistów od medycyny niekonwencjonalnej! W pierwszej i drugiej grupie trafiają się czarne owce, którzy szkodzą zamiast leczyć, więc wydaje się, że jest po równo! Najlepiej stosować złoty środek, mianowicie 50/50 + lekki dystans do obu
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
hingis przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i powiedz z czym się nie zgadzasz. Bo chyba z czymś się nie zgadzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
hingis - kręgarz może arcypotężnie schrzanić kręgosłup! Iwme, bo sam się o tym przekonałemi nigdy nikogo nie będę namawial na wizyty u takich KONOWAŁÓW! W Polsce nei ma zawodu "kręgarz" i każdy byle chłopek - roztropek moze się tak nazwać. A manipulację na kręgosłupie może wykonywać tylko terapeuta - z wyższym wykształceniem medycznym!
4

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Ja bylam u tej pani w Drawsku, bo meczylam sie juz rok z bolem plecow i nogi, bolem nie do zniesienia. Pomoglo na dwa tygodnie a pozniej od nowa to samo. Wyladowalam w koncu na neurochirurgii w Gorzowie Wlkp. i poddalam sie operacji. Przed operacja nie spalam kilka nocy z powodu ogromnego bolu. Jestem 10 m-cy po operacji i wszystko wrocilo. Bol nogi jest nie do zniesienia, polykam na raz po kilka tabletek i bol znika na 3 - 4 godziny. W takich wypadkach jak moj nic oprocz operacji nie pomoze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
https://www.sfd.pl/Wada_postawy:__-t348536-s2.html

Osobom ktore mają ucisk na jakiś nerw może pomóc lekarz albo ćwiczenia rehabilitacyjne(link powyżej-takze na poprawe waszej posatwy i wzmocnienie mieśni i ściegien-przedewszytkim grzbietu i brzucha)a jeśli chodzi o lekarza to moge podac(jesli jest ktoś zainteresowany)dokladny adres(do osob z Warszawy) bardzo dobrego lekarza rehabilitacyjnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8519
czyli z bolem plecow wykonuje wybrane cwiczenia i bol przechodzi ??
nie przesadzaj to co napisales jest przeznaczone dla ludzi zdrowych i tylko i wylacznie dla nich!!!

nie rozumiem dlaczego do wszytskich tematow dotyczacych kregoslupa podajesz tego linka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
A cóż to za "lekarz rehabilitacyjny"? Może Vigor? Bo tam niegdyś serwowano takie zestawy.a
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Studia tatoo w wawie.

Następny temat

Chcę zapuścić włosy-jakie fryzury,strzyżenie?

WHEY premium