SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle głowy, zawroty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
MAm taki problem, ze ostatnio po intensywynym treningu (szczególnie nóg) odczuwam bóle głowy w okolicach potylicy, zmieniłem nawet przysiady na wypychanie na suwalnicy ale ból i tak da się odczuć, trwa to już jakieś 3 tyg. Głowa boli mnie nawet w 2-3 dni po takim treningu. Dodam tylko że 8 miesięcy temu w wyniku walki doznałem wstrząsu mózgu i leżałem w szpitalu ok 2 tyg.
Proszę o pomoc

Co sie gapisz ....

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
Ehh to moga być nastepstwa tego wstrząsu,idź do lekarza i ja bym sie nie zdziwił gdybyś nie mógł doprowadzać siebie do dużego wysiłku, i pamietaj że zdrowie jest najważniejsze !

..::pOzDrAwIaM::..

;-P ..::pOzDrAwIaM::.. ;-P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprzwdzic kregosłup(górne szyjne)

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Masero - masz moze GG? jesli tak, prosze o nr, mam małą sprawę.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dzisiaj mam GG do 17-stej jestem 6783781.Nie moge się doczekać

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
bole glowy moga byc spowodowane naglymi skokami cisnienia

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
georgXXL: w wyniku jakiej walki?



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Masero: a tak apropos to mam pytanie. Raz w tygodniu miewam sparringi, na których dostaję kilkanaście ciosów na głowę tak średnio mocnych. Czasami przez dzień, dwa po sparringu szyja przy podstawie czaski boli trochę przy niektórych skrętach. Jak mogę zminimalizować ryzyko urazu? W ogóle jak radzą sobie z czymś takim bokserzy?



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak radza sobie z tym bokserzy. Ja radze wzmocnic kręgosłup na gumach, albo izometrycznie. Cos z tym kregosłupem rzczywiscie nie jest dobrze. Zrób badania.

Primum non nocere...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczenie mięśni

Następny temat

Bolące ręce

Wiecej