SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w w prawym kolanie.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Witam. Jakiś tydzień temu podczas siadania na krześle odczułem dosyć lekki ból w kolanie.

Tego samego dnia wypadał trening nóg i eszystko było ok - żadnego bólu.

Jednak po jakichś dwóch dnia ból zaczą się nasilać to tego stopnia, że przy robieniu przysiadu bez żadnego obciążenia ból jest nie do zniesienia. Co ciekawe są momenty w których mogę wykonać przysiad bez problemu, póxniej zaś ból powraca. Dodam jeszcze, że jesli kolano jest długo zgięte (np. podczas siedzenia przed kompem pojawia się nie tyle ból, co dyskomfort. Wcześniej tak nie miałem. Może to jest spowodowanem powiekszaniem się masy kostnej, lub tym, że może jeszcze rosnę?

Jestem załamany, pojutrze wypada trening nóg, którego jeśli nie wykonam zaprzepaszczę cały cykl treningowy. Czy mogę zrobić go na środkach przeciw bólowych i z opaskami, jeśli ból nie przejdzie.

W sumie ból pojawił się podczas zwykłej czynności a nie treningu więc nie sądze, żeby to była wina siłowni.

Liczę na pomoc. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-05-26 18:16:26

Nie ćficzem nuk!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
w żadnym wypadku nie trenuj nóg,nic Ci się nie stanie jak odpuścisz jeden trening
kup maść przeciwzapalną np fastum i smaruj
pozatym pomyśl o jakimś preparacie z glukozaminą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Ok, mam jeszcze troche gluko z Treca, więc walne to + fastum.

Czy mogę zrobić chociaż jakieś lekkie pompowanka na 30 - 40 powtórzeń wyprostami ze śmiesznym ciężarem?

dzieki


Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-05-26 18:24:29

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
powiem tak,możesz bardziej sobie zaszkodzić tą "pompowanką" niż mieć z tego jakąś korzyść
niech sobie ten staw odpocznie,lepiej nie zrobić jednego treningu niż potem miesiąc nie trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Ok, odpuszcze sobie.

Dzięki Ci

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
https://www.sfd.pl/Chondromalacja_kolana-t525123.html

Ktoś inny podejrzewa u mnie to schorzenie. Co ot ym sądzisz Flex?

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe kosci?

Następny temat

wyciskanie na klate a strzykanie w łokciach

Wiecej