SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w prawej części Klatki Piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Mam nadzieje, że w odpowiednim dziale na forum piszę.

Mój problem polega na tym, że od wczoraj mam mocny ból w prawej części klatki piersiowej. Ból jest do wytrzymania ale przeszkadza zwłaszcza w spaniu. Ból ciężko opisać i nie jest to raczej kłócie .. Przy lekkim oddychaniu trochę boli a jak mocno oddycham to bardzo boli. Dziś w nocy nie mogłem spać bo się nawet przewracać nie mogłem. Dopiero ból ustał jak około 5 rano położyłem się na lewą stronę ciała i gdzieś od 7 ustał ból .. Ale niestety ból powrócił dziś po południu. Co najgorsze mam takie wrażenie jakby mi prawa ręka dziwnie się zachowywała taki dziwny charakterystyczny ból mięsniowy który promieniował na całej ręce.


Ten ból w prawej części jest juz drugi raz.. pierwszy miałem jakoś miesiąc temu i trwał parę dni i przeszedł.

Ja mam tryb życia - siedzący .. wiem to błąd ale no mam taką pracę przy komputerze.. Fakt nie dbam o siebie :) , jestem osoba otyłą 15-20kg nadwagi. Palę papierosy tak z 5 sztuk dziennie. Od miesiąca właśnie zacząłem no w końcu ruszać się :p bo na 2 roku studiów mam W-F .. i W ogóle ostatnio zacząłem dbać o siebie.

Ale no ten ból zaczyna mnie martwić. Może jest tu osoba która ma/miała podobny tryb życia do mojego i ból w prawej części Klatki piersiowej?

Proszę o pomoc. I proszę nie pisać abym udał się do lekarza :) bo pójdę w ostateczności.

P.S --> może hm mam ten ból od spania? ja często śpię przekręcając sie na prawą stronę i może dlatego ta ręka tak dziwnie czasem boli? oraz klatka piersiowa? ze względu na nadwagę? - musze to sprawdzić.

Dodam, że mam 24lata ;)

Zmieniony przez - Civmaniak w dniu 2007-11-18 18:50:54

Zmieniony przez - Civmaniak w dniu 2007-11-18 18:51:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Może od tego ruszania się / może od utrzymywania ręki w jednej niewygodnej pozycji przy komputerze / może właśnie od nienaturalnego ułożenia ręki czy tułowia podczas spania doszło do jakiegoś naderwania, urazu, naciągnięcia. Przeanalizuj kiedy ból się pojawia - po jakiej czynności i postaraj się ją wyeliminować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
kurcze co do trzymania ręki w takiej pozycji jak wiadomo gdy się trzyma myszkę .. czasem spędzam tak i nawet cały dzień :) wiem, dziwne ale ja mam taki tryb życia jestem maniakiem komputera.. Oczywiście hehe nie siedzę non stop przed kompem od 6 rano do 24.00 . Ja bardzo często opuszczam stanowisko komputera (uczelnia, praca fizyczna "czasem" itp zajęcia)

Ale w takiej pozycji trzymam rękę już z 15 lat.

może rzeczywiście nadwyrężyłem czymś. może jakimś noszeniem czegoś albo tym spaniem..

----
Tylko czemu ten ból raz minął a teraz wrócił znikąd ?

---
też niepokoi mnie to we wtorki mam W-F - trwają 2h gramy w piłkę nożną ale mimo to boję się bo mogę nie dać rady :( mam nadzieję, że do wtorku przestanie. wrr zawsze boli coś w nieodpowiednim momencie.

Zmieniony przez - Civmaniak w dniu 2007-11-18 18:59:43

Zmieniony przez - Civmaniak w dniu 2007-11-18 19:00:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekonstrukcja ACL -sztywność kolana

Następny temat

CEPAN

WHEY premium