SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból w podbrzuszu.

Wysłana -
Witam. Jakiś czas temu przy robieniu siadów najprawdopodobniej zbyt mocno zszedłem w dół i niestety poczułem lekki ból w podbrzuszu. Na początku myślałem, że to przepuklina, ale lekarz ją wykluczył. Później zrobiłem USG, ponieważ się przestraszyłem, bo ból zaczął promieniować do pachwiny. Badanie USG było okej. Czy ktoś z Was spotkał się już z taką sytuacją ? Jeżeli tak to pomóżcie, bo już nie wiem co robić i jestem wykluczony z treningów od dłuższego czasu... Lekarze mówią, że potrzebuje trochę czasu na regenerację, ale trwa już ona 2 miesiące. Ból odczuwam przy pracy fizycznej, brzuszkach itp.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, problem nie tyle moze dotyczyc stricte jamy brzusznej i pachwin, co po prostu kregoslupa, gdzie ucisk na nerw promieniuje do jamy brzusznej
Wysłana -
Dokładnie wymaga to przeprowadzenia badania klinicznego i stwierdzenia co jest źródłem problemu i jak najbardziej może być spowodowane jak wspomniał Tomasz przez kręgosłup a dokładnie nerw biodrowo-pachwinowy / biodrowo-podbrzuszny czy choćby ze strony mięśnia biodrowo-lędzwiwowego co również może dawać dolegliwości w okolicy pachwiny, należałoby wybrać na wizytę do fizjoterapeuty.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź