SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w podbrzuszu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Witam. Jakiś czas temu przy robieniu siadów najprawdopodobniej zbyt mocno zszedłem w dół i niestety poczułem lekki ból w podbrzuszu. Na początku myślałem, że to przepuklina, ale lekarz ją wykluczył. Później zrobiłem USG, ponieważ się przestraszyłem, bo ból zaczął promieniować do pachwiny. Badanie USG było okej. Czy ktoś z Was spotkał się już z taką sytuacją ? Jeżeli tak to pomóżcie, bo już nie wiem co robić i jestem wykluczony z treningów od dłuższego czasu... Lekarze mówią, że potrzebuje trochę czasu na regenerację, ale trwa już ona 2 miesiące. Ból odczuwam przy pracy fizycznej, brzuszkach itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
witaj, problem nie tyle moze dotyczyc stricte jamy brzusznej i pachwin, co po prostu kregoslupa, gdzie ucisk na nerw promieniuje do jamy brzusznej
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie wymaga to przeprowadzenia badania klinicznego i stwierdzenia co jest źródłem problemu i jak najbardziej może być spowodowane jak wspomniał Tomasz przez kręgosłup a dokładnie nerw biodrowo-pachwinowy / biodrowo-podbrzuszny czy choćby ze strony mięśnia biodrowo-lędzwiwowego co również może dawać dolegliwości w okolicy pachwiny, należałoby wybrać na wizytę do fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki badanie

Wiecej