SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy podkolanowej - po urazie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1190
Witam
Mam mały problem z kolanem, a właściwie z tym co jest pod nim. Jakieś dwa miesiące temu robiłem przysiady ze sztangą z przodu (jak w zarzucie ciężarowym). Mając 120kg na klatce pochyliłem się i sztanga pociągnęła mnie do przodu. Musiałem ją puścić.
Od tamtej pory mam ból zaraz POD kolanem. Nie jest to ostry ból i pojawia się tylko podczas uginania nóg (przysiady ze sztangą, przysiady bez sztangi, prostowanie nóg na maszynie), ale po każdym treningu na nogi nasila się. W związku z tym od połowy lipca zrobiłem może jeden trening na nogi.
Według mojego trenera jest to sprawa przeciążeniowa. Niby nadwyrężenie (czy coś takiego) przyczepu jakiegoś mięśnia. Mówi, że jedynym sposobem, jaki zna, na to jest odstawienie treningów, ale dodaje, że to może trwać bardzo długo.

Moje pytanie brzmi:
Co mogę zrobić, żeby przyspieszyć "naprawę" tego miejsca?
Obecnie biorę 4 tydzień glukozaminę. Słyszałem też o maści "Alkacet".
Proszę o jakąś KONKRETNĄ poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
popierwsze wizyta u lekarza i postawienie diagnozy (trafnej)
najlepiej jakis ortopeda lek sportowy oblatany w tego typu urazach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usta:(

Następny temat

Ból w mięśniu czworobocznym

WHEY premium