SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy pachwiny,podbrzusza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Witam, chodzę na siłownie od kilku tygodni ze względu na dolegliwości wymienione w temacie. Ból odczuwam od około połowy stycznia, co nie pozwala mi grać w piłkę nożną, dlatego też zdecydowałem się utrzymywać jakąkolwiek formę poprzez siłownię. Ból uniemożliwia mi wykonywanie ćwiczeń na mięśnie brzucha ( allahy, brzuszki, unoszenie nóg). Nic kompletnie nie mogę zrobić, nawet podnoszenie z łóżka niekiedy sprawia ból.
Liczne wizyty u lekarzy i chirurgów nic nie dały. Robione było USG, które nie wykazało przepukliny ani innych nieprawidłowości. Robione było również badanie na krew w celu znalezienia stanu zapalnego i jakichś innych badziewi z mizernym skutkiem.
Ktoś jest w stanie pomóc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Urolog Cię badał..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Nie, nie byłem u urologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Opisz dokładnie ten ból, skąd pochodzi gdzie prominiuje, kiedy boli, jak boli co pomaga.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Ból jest kłujący, pochodzi z okolicy pachwiny/podbrzusza, boli przy obciążaniu mięśni brzucha, ból nie jest stały tylko podczas wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakieś promieniowania , uczucie prądu do pachwiny , jąder ?

Możliwe po tym co opisujesz (piłka nożna, angażowanie mm brzucha) że ból związany jest z mięśniem biodrowo lędźwiowym , dość często pochodzą dolegliwości u osób trenujących piłkę nożną oraz w momencie angażowania mm brzucha (plecy nie bolą) ?

zrób test połóż się na plecy i przyciągnij jedno kolano maksymalnie do brzucha/klatki (drugie w pełni wyprostowane w kolanie/biodrze na podłodze) i drugie sprawdź czy zakres jest taki sam oraz czy biordo /kolano drugiej nogi sie nie odrywa , oczywiście to nie jest wystarczające do oceny ale może dać pewne infromację
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból lewej klatki i lewej strony zgięcia ręki

WHEY premium