SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból w okolicach blizny ,5 miesiecy po operacji (wczesniej lux)

Wysłana -
byłem w piątek u fizjoterapeuty i co ? I troche nic :D
Wysłana -
i ? co chciałeś przez to przekazać ? nie wiem do jakiego specjalisty trafiłeś ? z czym ? itp. a inna sprawa że niektóre rzeczy wymagają dłuższej terapii.
Wysłana -
Nie..nie chodzi o to że chce komuś dogryzc. Raczej zapytać co robić dalej. Byłem u fizjoterapeuty , opisujac wlasnie niewyjasnione bole w okolicach blizny. Zrobila mi jakis swoj "test" na to (np. kazała przejsc na pietach kilka krokow, cos a'la jaskolka i kilka innych) i stwierdzila ze nie widzi nic niepokojacego, pochodzace od blizny. Nastepnie polozyla mnie i w roznych miejscach rozluzniala wlasnie te miesnie głebokie/powiezi czy co to tam jest. Nakuwała też okolice blizny jakimiś takimi beziniekcyjnymi jakby igielkami ,zeby poprawic mikrokrążenie. No i w sumie tyle. Nie wiem co dalej robic, bol troche dalej jest. Napewno mniejszy,ale pojawia sie w takich przeróznych momentach
Wysłana -
CIężko mi się wypowiadać ponieważ nie znam Twojego stanu i nie ma możliwości przeprowadzić badania , inna sprawa że przy chronicznych dolegliwościach musi dojść do przebudowy tkanki co też trochę trwa.
Wysłana -
Stwierdzila fizjoterapeutka,ze tkankowo jestem dosc mobilny, dzis byłem na treningu. Na spokojnie,ale okolice blizny nie dawały jakos alarmujacych sygnalow tak jak w poprzednim tygodniu
Wysłana -
Kwestia jak długotrwały efekt ale na początek nie najgorzej wróży skoro czuć różnicę na plus podczas wykonywania aktywności fizycznej.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź