SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicach blizny ,5 miesiecy po operacji (wczesniej lux)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
byłem w piątek u fizjoterapeuty i co ? I troche nic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i ? co chciałeś przez to przekazać ? nie wiem do jakiego specjalisty trafiłeś ? z czym ? itp. a inna sprawa że niektóre rzeczy wymagają dłuższej terapii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Nie..nie chodzi o to że chce komuś dogryzc. Raczej zapytać co robić dalej. Byłem u fizjoterapeuty , opisujac wlasnie niewyjasnione bole w okolicach blizny. Zrobila mi jakis swoj "test" na to (np. kazała przejsc na pietach kilka krokow, cos a'la jaskolka i kilka innych) i stwierdzila ze nie widzi nic niepokojacego, pochodzace od blizny. Nastepnie polozyla mnie i w roznych miejscach rozluzniala wlasnie te miesnie głebokie/powiezi czy co to tam jest. Nakuwała też okolice blizny jakimiś takimi beziniekcyjnymi jakby igielkami ,zeby poprawic mikrokrążenie. No i w sumie tyle. Nie wiem co dalej robic, bol troche dalej jest. Napewno mniejszy,ale pojawia sie w takich przeróznych momentach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
CIężko mi się wypowiadać ponieważ nie znam Twojego stanu i nie ma możliwości przeprowadzić badania , inna sprawa że przy chronicznych dolegliwościach musi dojść do przebudowy tkanki co też trochę trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Stwierdzila fizjoterapeutka,ze tkankowo jestem dosc mobilny, dzis byłem na treningu. Na spokojnie,ale okolice blizny nie dawały jakos alarmujacych sygnalow tak jak w poprzednim tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia jak długotrwały efekt ale na początek nie najgorzej wróży skoro czuć różnicę na plus podczas wykonywania aktywności fizycznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna skurcze łydek, złożony przypadek

WHEY premium