SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w odcinku piersiowym T1 lub T2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 284
Siema
Jakoś 7 miesięcy temu podczas ćwiczenia brzucha odczułem ukłucie w odcinku piersiowym dokładnie T1 lub T2. Początkowo nie przejąłem się tym i ćwiczyłem dalej . Jednak po miesiącu podczas zawodów z koszykówki na których dałem z siebie 100% ból jaki czułem gdy wracałem do domu był nie do opisania. Z trudem wchodziłem i schodziłem z łóżka. Założenie spodni to był dla mnie wyczynem. Najgorzej było gdy musiałem skręcić szyją albo podnosić ręce . Ból utrzymywał się jakoś przez 4 dni . U specjalisty znalazłem się jakoś na początku lutego lub pod koniec stycznia . Neurolog zalecił rezonans magnetyczny i stwierdził że może to byc spowodowane iż w szybkim czasie urosłem bo aż do 194 cm w wieku 16 lat i przez to kręgosłup nie był przygotowany na jakiekolwiek ciężary ( chodziłem na siłownie przed ) Miesiąc po wizycie miałem już rezonans magnetyczny. Nie wyszło że mam przepuklinę kręgową bądź coś naderwanego. Wszystko było ok. Lekarz powiedział że może to samo przejść do około roku plus minus . Tydzień temu byłem i fizjoterapeuty który wykonał masaż rozluźniający poszczególne miejsca. Powiedział tak samo jak lekarz może to przejść do roku. Po wizycie i fizjo czułem się lepiej jednak podczas dłuższej jazdy na rowerze odczuwam znowu nie przyjemny ból tak samo gdy wykonuję jakąś pracę używając rąk i trzymając je w górze . Nie mam pojęcia czy mam się dalej obawiać czy faktycznie to samo przejdzie . Nie powiem ból trochę ustał i mam większą swobodę ale dalej się obawiam że to samo nie przejdzie. I czy mogę powrócić do lekkich treningów . I czy ktoś miał podobny problem .jakieś rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MiloszKK
SWszystko było ok. Lekarz powiedział że może to samo przejść do około roku plus minus . Tydzień temu byłem i fizjoterapeuty który wykonał masaż rozluźniający poszczególne miejsca. Powiedział tak samo jak lekarz może to przejść do roku.


jak nie masz postawionej diagnozy i przyczyny źródła problemu to na jakiej postawie stwierdzone że około roku przejdzie jak nie wie co jest źródłem problemu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wada postawy lordoza

Następny temat

Czy leżenie jest zdrowe

WHEY premium