SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w nadgarstku i śródręczu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1342
Witam, amatorsko boksuję i od pewnego czasu zaczął mnie boleć fragment dłoni zaczynający się na kostce I kości śródręcza idący do nadgarstka w okolicach kości czworobocznej (zaznaczone na zdjęciu). Przy uderzaniu w worek czy tarczowaniu nie odczuwam dyskomfortu jednak podczas sparingu ręka jest przez to ograniczona i nie mogę jej w zasadzie używać do niczego poza defensywą. Przy wykonywaniu ćwiczeń siłowych ból praktycznie nie występuje, jest znikomy. Dorzuciłem suplementację kolagenową. Ktoś domyśla się co to może być albo może miał podobny uraz?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Abraham
Przy uderzaniu w worek czy tarczowaniu nie odczuwam dyskomfortu jednak podczas sparingu ręka jest przez to ograniczona i nie mogę jej w zasadzie używać do niczego poza defensywą. Przy wykonywaniu ćwiczeń siłowych ból praktycznie nie występuje, jest znikomy.



przy treningu bokserskim i siłowym praktycznie bez dolegliwości tylko przy sparingu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1342
Tak, mysle ze moze dlatego ze podczas cwiczen ktore mozna w wiekszy sposob zaprogramowac i wprowadzac szybkie korekty po prostu odnajduje takie ulozenie reki gdzie nic nie przeszkadza, a w walce sa wazniejsze rzeczy niz uderzenie przeciwnika tak zeby nie bolala mnie reka i mniej wtedy to kontroluje


Zmieniony przez - Abraham w dniu 2018-01-21 22:42:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przy takim opisie niewiele można stwierdzić i należałoby udać się na wizytę do specjalisty lekarza ortopedy, osteopaty bądź fizjoterapeuty i przeprowadzić badanie fizykalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koncentracja i wsparcie nauki

Wiecej