sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból w mostku

Wysłana -
Siema, ćwicze od 1,5 miesiąca Streetworkout i od jakiś 3 dni mam taki ból w mostku że ledwo mogę wykonywać najprostsze ćwiczenia.Przy staniu na rękach, dipach, bardipach itp.I sumie od dzisiaj zaczęły się też delikatne problemy z oddychaniem.Zwykły spacer męczy jak jakieś ćwiczenie wymagające dużej intensywności.Co to może być? Wystaczy odpocząć jakiś czas? Czy może źle jadam? A może odrazu do lekarza?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak masz problemy z oddychaniem to do lekarza.
Wysłana -
Może to być spowodowane wieloma czynnikami choćby z przeponą , zaburzeniem napiecia powieziowo-miesiniowego jak i z powazniejszymi sprawami dlatego nalezaly zdiagnozowac przyczyne dolegliwosci bolowych i w tym celu powininenes wybrac sie do specjalisty.
Wysłana -
Bo wyczytałem też gdzieś że to może być przez niedobór białka i spojenie klatki może się źle regenerować,możliwe czy małe prawdopodobieństwo?
Wysłana -
Powiedziałabym, że to jedno z mniej prawdopodobnych wytłumaczeń.
Wysłana -
Chojnackii
Bo wyczytałem też gdzieś że to może być przez niedobór białka i spojenie klatki może się źle regenerować,możliwe czy małe prawdopodobieństwo?

zdecydowanie przeczyna jest inna
Wysłana -
przez niedobory białka nie, spojenie klatki o co Ci chodzi, jakieś schorzenie typu klatka lejkowata czy kurza ?
Wysłana -
Nie ma znaczenie nie jest to przyczyną a jakby miał wadę nie bolało by go od 3 dni
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź