SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból w mostku

Wysłana -
Witam od jakiegos półtora miesiąca mam ból kręgosłupa byłem u fizjoterapeuty powiedział mi ze mam krzywy i ze barki mam do przodu i kazal mi robic cwiczenia od 2 tyg robie cwiczenia i od wczoraj mam silny ból w mostku a nic mi innego nie dolega tylko sam bol czy to moze byc od tych ćwiczeń i starania się mieć prawidłowej postawy proszę o odpowiedź
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Może tak być że organizm stara się naprostować i dochodzi do bólu, mozna też jakiś ruch za głęboki zrobić również i pojawi się ból, ale to tak teoretycznie bo bez zbadania nikt nie powie co Ci dolega.
Wysłana -
Kondzio1948
Witam od jakiegos półtora miesiąca mam ból kręgosłupa byłem u fizjoterapeuty powiedział mi ze mam krzywy i ze barki mam do przodu i kazal mi robic cwiczenia od 2 tyg robie cwiczenia i od wczoraj mam silny ból w mostku a nic mi innego nie dolega tylko sam bol czy to moze byc od tych ćwiczeń i starania się mieć prawidłowej postawy proszę o odpowiedź

co dokładanie powiedział fizjoterapeuta oraz co to jest za ból , której dokładnie części tyczy i jaki ma charakter (tępy, bolesny , promieniujący )
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź