SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból w kostce

Wysłana -
Witajcie.

Jakieś 4 tygodnie temu wykonałem niepoprawne uderzenie pięścią trafiając w twardy element piątą "najmniejszą" kostką prawej pięści (przy piątym najkrótszym palcu dłoni). Było to dosyć mocne uderzenie. Początkowo nie było czuć jakiegoś bólu, ale na następny dzień z rana trochę pobolewały mnie okolice tej kostki. Smarowałem maścią na stłuczenia i po 1-2 dniach prawie nie było już niczego czuć. Dodam, że nie miałem żadnego zasinienia, spuchnięcia. Po krótkim czasie o problemie prawie zapomniałem bo przy zwykłych codziennych czynnościach niczego się nie czuje.

Problem jest taki, że mija 4 tydzień od tego zdarzenia a ta ostatnia kostka dalej mnie pobolewa ale tylko przy wykonywaniu czynności tą pięścią np. uderzeniu w worek (jeśli znowu przypadkowo trafie tą kostką nawet niewielką siłą) lub np. podczas robienia pompek na kostkach, albo jakiś innych czynności gdy dojdzie do kontaktu z tą kostką. Nie jest to jakiś bardzo mocny ból którego nie da się wytrzymać ale daje o sobie znać podczas jakiś czynności gdy dojdzie do kontaktu z tą kostką i jest to nieco ograniczające. Staram się więc unikać ruchów, które angażują tą kostkę ale nie zawsze się da.


Powinienem iść z tym do lekarza? Czy to tylko jakieś mocne stłuczenie? Proszę o pomoc :)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zimowy

Powinienem iść z tym do lekarza? Czy to tylko jakieś mocne stłuczenie? Proszę o pomoc :)zdecydowanie , dolegliwości pojawiły się na skutek urazu
inna sprawa że po tym czasie prawdopodobnie i tak nie wpłynie na dalsze działanie
ale dobrze żebyś się wybrał i zrobił prześwietlenie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź