SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w klatce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
Witam serdecznie,
Mam pytanie, po ostatnich dwóch treningach, zaczeła mnie boleć klatka może nie mięsień a ścięgna i zauważyłem duży przyrost w ciągu dwóch dni lewego płata klatki.

Czy te bóle mogą być spowodowane szybkim przyrostem czy też przetrenowaniem.

Pozdrawiam
Lukencin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
żartowałem... choć nie powinienem... ale tak powiedziałem bo bóle mienśni (np. moja mama) niektórzy kojażą z bólem serca

PoZdrawiam

JEŚLI UZYSKAŁEŚ POMOC ODPŁAĆ SIĘ TYM SAMYM!!!!!

ModeratOr UFD w Języku polskim

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak boli Cię ta klatka ?
czy jest to ból gniotący, piekący, kłujący
zlokalizowany w jednym, konkretnym miejscu, czy rozlany po klatce
występuje pulsacyjnie, czy ciągle
pojawia się tylko na siłowni, czy także poza nią
czy kiedyś były epizody takiego bólu, czy nie ?
bierzesz sterydy ?

odpowiedz na te pytania, pogadamy

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
Jestem na cyklu prohormonów, z anabolikami też miałem do czynienia, ale to nie jest przyczyna bólu.

Jeżeli chodzi o ból to raczej gniotący rozlany na całej powierzchni klatki, nie jest to ból taki jak przy zakwasach. Występuje ciągle trwa to jeden dzień. Zauważyłem duży wzrost lewego płata klatki w stosunku do prawego.

Klatke robiłem w poniedziałek, wtorek przerwa i w środe ręce. Dzisiaj postanowiłem się trochę zregenerować.
Takie bóle nigdy nie występowały.
Jak odchylam ręce do tyłu przy rościąganiu ból się nasila, ciężko ściągnąć bluze lub kurtke.

Pozdrawiam
Lukencin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiem Ci tak: brałeś środki, które powodują masakrę w organizmie człowieka; i nie wierz "znawcom" którzy twierdzą, że tak nie jest

w związu z tym nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie, dlaczego Cię boli i dlaczego nierówno rośnie Ci mięsień ?????

wygląda to tak, jakbyś miał poważne problemy z kręgosłupem i masz źle unerwioną tą mniej rosnącą część, no i Cię przy okazji boli; czy mogło się zdarzyć, że miałeś jakiś wypadek komunikacyjny, albo coś w tym rodzaju, co mogło źle wpłynąć na część piersiową kręgosłupa ???


jakby na to nie patrzeć: masz dziwne objawy i MUSISZ iść do lekarza: po pierwsze zbadać serce - ekg, po drugie zdjęcie klatki i zdjęcia nastawione na kręgosłup
te pierwsze objawy to jakbyś co chwila niedokrwienie serca przechodził, ale jeżeli ból wzmaga sie przy innym ułożeniu rąk, to raczej jednak nie serce, ale diagnostykę musisz zrobić

i mam nadzieję, że nastraszyłem Cię na tyle mocno że nie będziesz się długo zastanawiał
pozdrawiam


Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
Może nie nastraszyłeś ale dałeś do myślenia.
Jeżeli chodzi o jakie kolwiek badania to robie je prawie regularnie co 6 miesięcy ekg i prześwietlenie i badanie krwi.
Nigdy nie miałem wypadku ani żadnych złamań.

Dzisiaj ból jest mniejszy więc może to minie ale jest to bardzo dziwny objaw.
Piszesz o kręgosłupie, jeżeli były by takie kompikacje o których piszesz to podejrzewam, że były by problemy z innymi częściami ciała.

Jeżeli chodzi o cykl prohormonów to jest dopiero koniec drugiego tygodnia.

Pozdrawiam
Lukencin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj, nie eliminuj kręgosłupa z diagnostyki !
z pomiędzy kręgów wychdzą nerwy (od rdzenia kręgowego) nerwy te dochodzą do wszystkich części ciała
jeżeli masz problemy z kręgosłupem , np. jakiś nadniszczony krąg zaczyna uciskać nerw czuciowy, to Ciebie może zacząć boleć ręka, albo noga, albo właśnie klatka piersiowa

dlatego właśnie ból w klatce różnicuje się przede wszystkim: czy to serce, czy bóle korzonkowe (od kręgosłupa)

natomiast ten nierównomierny przyrost mięśni - nie mam pojęcia co to może być, jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie zxaburzenia unerwienia, o których pisałem wcześniej

pozdrawiam

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
moim zdaniem to raczej ból odkręgosłupowy.
odstaw treningi na jakiś czas i poobserwuj się.
a najlepiej to udaj się do specjalisty.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
Ból minął po wczorajszym treningu, narazie jest wszystko ok.

Pozdrawiam
Lukencin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
minął po treningu?!?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dysk wskoczył we właściwe miejsce

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
myślisz, ze to byl dysk?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest BLOKADA?

Następny temat

Problem z kolanem

WHEY premium