SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból w dolnej części pleców

Wysłana -
Witam mam problem otóż 2 miesiące temu mocno obciążyłem kręgosłup na siłowni przy przysiadach ze sztangą na barkach robiłem nieprawidłowo technicznie tzn. za bardzo odchylałem się w przód i plecy się krzywiły po tygodniu ćwiczeń odczułem mocny ból w prawej części biodra tam gdzie zaznaczyłem na zdjęciu. Przy każdym schylaniu ból był nie do wytrzymania. Następnie całkowicie zrezygnowałem z ćwiczeń obciążających kręgosłup typu martwy ciąg,przysiady itp. Dodatkowo zakupiłem msm,glukozamine i kolagen. Ból po jakimś czasie trochę przeszedł. Teraz głównie odczuwam ból przy wstawaniu z krzesła, skłonach w bok itp. Pytanie do ekspertów czy może być to coś poważnego, powinienem udać się z tym do lekarza albo fizjoterapeuty?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
trudno powiedziec co dokladnie Ci jest, moze być jakieś naderwanie mięsnia czy ścięgna
Wysłana -
sebeq1999
Teraz głównie odczuwam ból przy wstawaniu z krzesła, skłonach w bok itp. Pytanie do ekspertów czy może być to coś poważnego, powinienem udać się z tym do lekarza albo fizjoterapeuty?
problem zapewne tyczy się odc. lędźwiowo-krzyżowego bądź stawu krzyżowo biodrowego ale to żeby stwierdzić oczywiście trzeba przeprowadzić badanie
zdecydowanie udaj się do specjalisty
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź