SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w dolnej części kręgosłupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
witam

od jakiegos czasu mój ojciec (57 l.)skarży się na bóle w dolnej, lędźwiowej części kręgoslupa, mówi ze jest to ból promieniujący, czasem zaczyna go boleć jak sie schyli lub obróci a czasem samo z siebie
nie jest to ból ktory uniemozliwia funkconowanie ale czasami widac na jego twarzy wyraz bólu

jak mu pomóc, moze jakies maści czy cos

dziekuje za zainteresowanie

============================
Doradca w nieistniejącymn dziale Komputery
Moderator na Komputerowym Forum Dyskusyjnym
http://komputery.katalogi.pl/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7263
też miałem problem z kregosłupem bylem na sylwestra u kumpla piliśmy na drugi dzień sie obudziłem (u siebie)nie moglem wstać ruszyc się leżałem cały dzień sztywno w jednej pozycjina drugi wsatem ale mnie bolał odcinek kręgosługa tzw ogonowy zwijalem się z bulu nie mogłem usiedziec na krzesle z dnia na dzień jakoś mniej bolało im wiecej sie poruszałem tym mniej bolalo ale i tak gdy sie budziłem rano nie moglem wytrzmać dobrze że to nie bylo nic powaznego samo mi to jakos przeszlo ale musialem sie wiele namęczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czy ból promieniuje na udo ?
a ogólnie do lekarza !! maści i inne domowe sposoby mogą nie wystarczyć

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
trzeba zrobić RTG kręgoslupa, do tego czasu doraźnie jakieś leki przeciwbólowe (może byc ketonal, doklofenak, naproxen etc.)

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
nie, ból nie promieniuje
ale widze ze ojciec niebardzo ma ochote isc do lekarza, on ma juz ich chyba w swoim zyciu dosyć
sproboje go przekonac ale moze jednak jakas maśc

============================
Doradca w nieistniejącymn dziale Komputery
Moderator na Komputerowym Forum Dyskusyjnym
http://komputery.katalogi.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Lekarz a nie maść

Z kręgosłupem jajów nie ma


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasem dobry farmaceuta lepiej pomoże niż lekarz. wizyta w aptece może pomoże

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K**
http://komputery.katalogi.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
dzieki Mario
znajac mojego ojca on i tak nie pojdzie do lekarza dlatego pytalem tutaj o maści

============================
Doradca w nieistniejącymn dziale Komputery
Moderator na Komputerowym Forum Dyskusyjnym
http://komputery.katalogi.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masci jest mnóstwo.Co do farmaceutów- poleci to co przypomniał ostatnio przedstawiciel Medyczny... Masz diclofenaki(VOLTAREN, OLFEN, FELORAN)Naproxen 10 %-słabszy ale tanszy, ALgesal-niedoceniany krem, Traumon,homeopatia. Człowiek może się zagubic. POza tym na jednego działa jedno, na drugiego drugie i nie ma uniwersalnego srodka. Poza tym przetłumacz tacie,że tak naprawde mascia leczy tylko skutek nie przyczyna i tak wczesniej czy pózniej wroci ból i wizyta u lekarza bedzie nie do odwołania.

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak jak mówi MASERO !
maścią i wyciągiem z kozich bobków to się nic nei zdziała !
oczywiście że lekarz może powiedzieć bierz Pan diclofenac albo cos innego i koniec ... (zależy od lekarza) ale to że TATKO pójdzie - to ze tak powiem - wcale mu nei zaszkodzi a wrecz pomoże !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Mam pytanko: jak stoje dluzej w miejscu bez ruchu,np. w kosciele to odczuwam dosyc silny bol w dolnej czesci plecow.Ten bol wystepuje tylko podczas dluzszego postoju Wie ktos co to moze byc za dolegliwoc?

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Ile masz lat?
2. Takie bóle moga pojawić sie prawie u każdego, ale do rzeczy.
3. Przyczyna bólów(możliwa)-osłabiebnie gorsetu mięsniowego, kręgozmyk(mało prawdopodobny), powiększona lordoza ledzwiowa, skolioza.
4. Rady - prawdopodobnie jak długo stoisz stoisz na jednej nodze podpierając się druga- po prostu zmien nogę. Kolejna wzmocnij miesnie posladków i brzucha, często sie rozciagaj.

Primum non nocere...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerwica Żoładkowa

Następny temat

arytmia serca

WHEY premium