SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w bicepsie podczas treningu FBW

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 70
Siema. Dosyć niedawno zacząłem swoją przygodę z siłownią, robię trening FBW. Problem polega na tym, że w pierwszej kolejności robię klatę wypychając sztangę, następnie plecy na lince, potem barki unosząc sztangę I KIEDY przechodzę do trenowania bicepsów hantlami, odczuwam ból w lewym bicepsie, mam ograniczony ruch, nie mogę do końca go wycisnąć. Z prawym jest wszystko ok... Dodam, że zanim zacznę ćwiczyć porządnie się rozgrzewam a trening siłowy wykonuję co 3 dzień, nie forsuję się. Bywało, że robiłem przerwę w treningach na dwa tygodnie, ale zawsze ból pojawiał się taki sam. Gdzie szukać rozwiązania?


Zmieniony przez - matihombrre w dniu 2018-07-24 17:35:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Próbowałeś robić hantelkami sztangą łamaną zamaist prostą jesli nią robisz? Moze masz jakieś ograniczenie mobilności, coś gdzieś naderwałeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 70
Lewego bicepsa nigdy nie naderwałem. Ból odczuwam niezależnie od tego czym ćwiczę, nawet jeśli są to maszyny. Ograniczenie mobilności następuje dopiero po skończonych ćwiczeniach na klate, plecy i barki. Jak moge zapobiec tym bólom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Czyli jakbyś trenował biceps na początku treningu to wszystko z nim jest w porządku ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 70
Raczej tak... ale w FBW nie powinienem od niego zaczynać co nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli jest ból to znaczy że jest sygnał że jest coś nie tak i trzeba z tym wybrać się do specjalisty jeśli był uraz to najpierw lekarza ortopeda i być może badanie obrazowe jeśli nie to wówczas bezpośrednio do fizjoterapeuty żeby określić co jest źródłem problemu oraz przeprowadzić odpowiednią terapię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolesne skurcze łydek

Następny temat

Apteka dla zdrowia

WHEY premium