SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stawu ramiennego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Witam jestem początkujący w kwestiach treningów więc proszę o wyrozumiałość. Byłem na siłowni, gdy nagle przy wyciskaniu sztangi zaczął mnie boleć bark. Boli mnie głównie przy podnoszeniu się od pompek. Myślałem że to zwichnięcie albo skręcenie ale nie boli mnie cały czas tylko przy pompkach z tych ćwiczeń które wykonuje. Próbowałem tak jakby nastawić bo myślałem że coś mi przeskoczyło, wykonując gwałtowne ruchy wymachy i krążenia i to nic nie daje. Proszę o pomoc może jakieś ćwiczenia na to albo coś konkretnego mam wykonać aby przestali mnie boleć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Keeek213
Próbowałem tak jakby nastawić bo myślałem że coś mi przeskoczyło, wykonując gwałtowne ruchy wymachy i krążenia i to nic nie daje. Proszę o pomoc może jakieś ćwiczenia na to albo coś konkretnego mam wykonać aby przestali mnie boleć.



radzę nic takiego nie robić bo prędzej sobie zaszkodzisz niż pomożesz , udaj się do specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Może jakieś inne propozycje? Żeby się umówić do specjalisty to będę cierpiał jeszcze kilka tygodni aż do wizyty, a nie chce rezygnować z treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
jak widisz leczenie na wlasna reke nic nie daje, wiec zostaw kwestie poskladania arku komus kompetentemu, pozostaje Ci np chlodzic miejsce bolu'
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Keeek213
Może jakieś inne propozycje? Żeby się umówić do specjalisty to będę cierpiał jeszcze kilka tygodni aż do wizyty, a nie chce rezygnować z treningów.


inne propozycje ? ktoś w ciemno nie wiedząc co Ci jest ma rady dawać ? poza tym takie rzeczy wymagają terapii a nie np. robienia sobie jakiegoś ćwiczenia więc bez niej i tak się nie obejdzie , prywatnie trafisz szybciej jak na fundusz i tak warto się zapisać bo nie wiesz jak będzie to wyglądało za kilka tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz zamiast energetyków?

Następny temat

Wyniki rezonansu

WHEY premium