SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stóp w nocy i rano

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Zgłoszę się do doktora rodzinnego w przyszłym tygodniu bo nie pokoją mnie te wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Na podstawie w.w. badań wychodzi wspomniana wyżej anemia z niedoboru b12/kwasu foliowego. Jak wygląda dieta, trawienie i wszystko wokół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Nie mam żadnej diety. Głównym składnikiem mojej diety jest kurczak z dodatkami warzywnymi, kasza, ryż, makarony. Czerwone mięso jem rzadko lub bardzo rzadko. Problemów trawiennych nie mam.
Dodatkowo jestem aktywnym uczestnikiem oddawania krwi.


Zmieniony przez - szymon89 w dniu 2017-08-06 11:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego. Stwierdził, że wyniki nie są aż takie złe. Są lekko poniżej normy i stwierdził, że przez taką pogodę gdzie dużo pijemy i się pocimy mogły wyjść takie badania. Kazał dla pewności jeszcze wykonać jak dla niego bardzo ważne badanie kwasu moczowego. Ma ono wyjaśnić, czy trzeba coś leczyć czy to było spowodowane pogodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
delikatnie ponizej normy to już moze być jakiś sygnał. trzeba zadbać by się nie pogłębiło

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
anubis84, dokładnie. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej. W sobotę jadę wykonać to badania i w poniedziałek znowu do kontroli do tego lekarza. Jeżeli nic mi on nie powie, wtedy pójdę do innego.
PS. Zakupiłem sobie te elektrolity które mi polecałeś (OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT) oraz dodatkowo ACTIVLAB OXYGENIC 60 i Activlab Run And Bike Carbo 390g.


Zmieniony przez - szymon89 w dniu 2017-08-07 20:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jeśli miałbym zasugerować to dobadać mocznik jezscze. Jeśli wsio będzie OK, to próbowałbym wychodzić z anemii. Bo poza tym jesteś zdrowy, nic nie dolega? Jak ciśnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
WnMPapa, oczywiście zbadam. Uważam czym więcej badań tym lepiej. Nic poza tym mi nie dolega. Ciśnienie zawsze mam 130/80 125/75. Jak sugerujesz wyjść z anemii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zależy co ją spowodowało. Jeśli nie ma innych objawów, to raczej szedłbym w stronę zwiększenia podaży b12, może suplementowania jej. Uzupełnienie ewentualnych niedoborów litu itp.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-08-07 21:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja badań hormonalnych

Następny temat

Moje czy nie moje?

WHEY premium