SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból przy przysiadach

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1865
Chodzi mi o te miejsce zaznaczone na czerwono na załączonym zdjęciu.Czuje przy siadach, jakby mięsień/ścięgno w tym miejscu (i to tylko z lewej strony) było strasznie spięte.Co ciekawe nie zawsze tak mam, ale powiedzmy w 2/3 treningów nóg mam ten problem, więc myślę, że to kwestia rozgrzania tego miejsca(tylko nie mam pojęcia w jaki sposób rozgrzać to miejsce ).Jeśli ma to jakieś powiązanie z tym, to wspomnę że mam problemy z mobilnością stawu skokowego, więc robię przysiady z krążkami pod piętami (co mi akurat nie przeszkadza)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
samo zdjecie niewiele mowi moze to byc krawiecki, prosty uda, napinacz powiezi czy biodrowo-lewdzwiowy jak i chocby z bol z innej struktury jak klateka , rozciagasz sie po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Podejrzewam, ze problem pojawia sie przy ciezkich seriach? Trenujesz w pasie?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1865
Trenuje bez pasa, problem pojawia się w pierwszych seriach psując ich potencjał, a znika w pozniejszych.Chociaż czasem tak jak wspominałem nie pojawia się wgl i nie wiem od czego to zależy, bo ostatnio miałem tak, że mi się spieszyło i nie robiłem rozgrzewki (jedynie 5 min orbitrek) a problemu nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Moze to byc problem wlasnie z rozgrzaniem. Ja wyeliminowalem taki problem wlasnie poprzez wymachy nogami w przod/tyl i na boki. Ostatnio ze dwa razy sie pojawil przy ciezkich seriach, ale to pewnie poprostu cos tam sie napielo Sproboj poprwic rozgrzewke moze pomoze
Dobrze bylo by tez wprowadzic mobilizacje miednicy:

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć, ja miałam taki sam problem, w sumie nadal mam. Występuje tylko przy pierwszych seriach. Jak poświęcę więcej czasu na rozgrzanie się przed treningiem i rozciągniecie po treningu to problem znika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
swiadczy to o tym ze 'cos sie dzieje' i dobrze bylo by tego nie lekceważyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na brzuch

Następny temat

Białko

WHEY premium