SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból prawego bicepsa, barku

Wysłana -
Postaram się dokładnie opisać mój problem.

Ból pojawia się przy wyginaniu prawej ręki za głowę, oraz gdy kładąc się spać próbuje usnąć na niej. Czasem ból pojawia się podczas dźwigania czegoś lub przy szybszym ruchu.
Wszystko zaczęło się ok 9 miesięcy temu, ból pojawił się z nikąd i bolał mnie wtedy bark prawy i to dość intensywnie w czasie pracy a po jakimś czasie ustąpił i pojawił się problem z bicepsem który trwa do dziś. Ból nie był spowodowany żadnym wypadkiem.

Byłem u lekarza ortopedy lecz ten zrobił zdjęcie RTG barku i powiedział że nic mi nie jest i mam czekać a ból sam minie(ale ile można czekać).

Dodam że podczas prysznicu polewając bark ciepłą wodą mogę śmiało wyginać rękę do tyłu i nie czuje bólu, mogę bez problemu zrobić pompki.

Czy ktoś miał podobną sytuację? Co robić z moim problem?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie chcę cie martwić
Ale jak moje przypuszczenia sie sprawdzą to czeka Cie artroskopia barku.... Czy przy rzucaniu np. piłka tenisową badź śnieżka tez boli i niby przeskakuje ??? Jeżeli tak i brzy szybkich ruchach siada ręka i promieniuje na bicepś... Masz poprostu uszkodzone scięgna... tylko pytanie czy do tego stopnia czy bez artroskopi sie nie obejdzie ale jak doszło do bicepsu to najprawdobodobniej.....
Wysłana -
Wyszedłem teraz na plac porzucać kamieniami i ból nie wystąpił żaden.
Najbardziej to już nie rozumie jak lekarz może powiedzieć że nic mi nie jest skoro mu mówię że mnie boli.
Chyba będę musiał wybrać się ponownie do innego ortopedy

Zmieniony przez - n3sc w dniu 2013-09-02 17:56:01
Wysłana -
ale ortopedy który ma dostęp do USG bo mi nawet rezonans magnetyczny nic nie wykazał a zwykłe usg pokazało wszystko jak na dłoni czarno ba białym a mocno rzucałeś??? a przy pływaniu kraulem ???
Wysłana -
Teraz do tego wszystkiego pojawił się ból w okolicach żeber/prawej łopatki oraz dziwny ból pod pachą,który pojawia się z nikąd i nagle znika. Dodam też że miewam silne bóle brzucha które pojawiają się nagle i po tabletkach/mięcie puszczają.
Wysłana -
Zbadaj się pod kątem bolerioza
Wysłana -
Na przyszłość przed udzieleniem odpowiedzi w temacie proszę zerknąć na jego datę, ten jest prawie sprzed 5 lat
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź