SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po lewej stronie...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Witam. W piątek miałem trening pleców . Martwy ciąg na początek niestety ostatnie podejście i poczułem silny ból po lewej stronie ,,pewnie prostownik" tak usłyszałem. Odpuściłem siłownie licząc że ból minie...niestety. Boli tylko po lewej stronie np. Jak sie schylam po coś albo jak za długo siedzę przy stole...smaruję się masciami , prysznic na zmianę ciepła woda z zimną ale juz 4 dzień ból nie mija....no a trening sam się nie zrobi..Pytanie czy od razu lekarz czy może sa jakieś ćwiczenia żeby to rozciągnąć ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Lekarz bo tak to się nie dowiesz co Ci jest, czy to naciągnięcie jakieś, czy coś z kręgami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
A wskazana jest jakaś aktywność fizyczna zanim dostanę skierowanie na przeswietlenie??? Nie mówię o siłowni ale np jakiś delikatny trening w domu typu pompki ,hantle???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
wskazane nie
teoretycznie z ćwiczeniami, które nie obciążają tego odcinka możesz się bawić, ale pośrednio i tak będzie na te okolice będziesz oddziaływał, więc ja bym po prostu zajął się ogarnięciem problemu (bo zgaduję, że do żadnych zawodów ważnych się nie przygotowujesz, więc trochę przerwy wielkiej krzywdy ci nie zrobi)


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-29 20:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Dobrze zgadujesz no dobrze postaram sie nic nie robić choć ciężko...a czytałem gdzieś ze dobrym ćwiczeniem na tą moją dolegliwość sa tzw odwrócone brzuszki?? Może ktoś z Was powie czy to dobry pomysł??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nikt ci nie powie, bo nikt nie wie co dokładnie się tam stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
No co się stało...boli na szczęście nie cały czas ale trochę przeszkadza ten ból...nie no pytam bo nawet trener na siłowni (fizjoterapeuta) mówił i pokazywał mi kilka ćwiczeń rozciągających np. Przyciaganie kolan do brody leżąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bocian31
a czytałem gdzieś ze dobrym ćwiczeniem na tą moją dolegliwość sa tzw odwrócone brzuszki?? Może ktoś z Was powie czy to dobry pomysł??


pewnie mówisz o przeprostach , natomiast kwestia co teraz pomoże co zaszkodzi to trzeba wiedzieć jaka jest przyczyna problemu i żeby to wiedzieć należy wybrać się do specjalisty lekarza , osteopaty bądź fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cabaser a antybiotyk

Następny temat

Regeneracja barku po uszkodzenie

WHEY premium