SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców lewy dolny odcinek..

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

19

Wzrost

96

Staż treningowy

184

Cel/problem/opis

4 lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Witam, mam problem, który dotyczy moich pleców. Bolą mnie podczas schylania lub podczas siedzenia w jednej pozycji. Ból jest kujący, który krępuje mnie podczas schylania i wzrasta jak jest coraz głębszy. Z problemem byłem u lekarza rodzinnego, kazał zrobić zdjęcie RTG w maxmedzie i tak zrobiłem. Poźniej dostałem skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. Lekarz przepisał mi ibuprom oraz izodilac żel. Mam pytanie czy jest jakaś szybsza rada na odbudowę/zregenerowanie tego problemu? Dodam, że trwa już to 4 tydzień (ból) oczywiście jest już mniejszy i mam "większy zakres ruchu" ale jednak nadal jest ból. Nie chodzę narazie na siłownie i innego rodzaju aktywności fizyczne. Tej kontuzji nabawiłem się podczas treningu dołu ciała (siłowo) i zapewne przy martwym ciągu ostatnia seria. Nie mogłem już wtedy nawet połowy ciężaru podnieść. Jeżeli jest osoba, która by mi pomogła co robić dalej lub co zrobić dodatkowego to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje. Umieszcze zdjecie rtg i diagnozę oraz zdjęcie sylwetki, może mam już taką wadę od urodzenia tylko się dopiero teraz uaktywniła.

Jeżeli ktoś nie będzie potrafił się rozczytać, po prawej stronie zdjęć rentgenowskich jest napisane: Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa, stawy krzyżowo-biodrowe w normie.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
Jeśli znasz angielski albo ogarnąłbyś ten filmik to polecam jak najbardziej, mi pomogło


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Myślę że powinieneś poczekać na wizytę w poradni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Samych zdjęć nie sposób obejrzeć bo są malutkie po kliknięciu, inna sprawa że to jest dodatek do badania fizykalnego, byłeś ze swoim problem u fizjoterapeuty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Nie byłem jeszcze u fizjoterapeuty, narazie tylko byłem u lekarza rodzinnego, później na zdjęciach i teraz mam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
typowe dzialanie lekarza rodzinnego nie przyniesie rezultatu niestety. jeszcze nikt nie zostal wyleczony z apomoca srodkow przeciwbolowych w polaczeniu z przerwa i oczekiwnaiem na cud.

poszukaj terapeuty manualnego, jak siedzisz nadal w Koninie to polecam Tomka Pieńkowskiego


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-03-21 11:45:09

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jw
miesiac przez to nie trenujesz , szkoda Twojego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
TomQ-MAG kogo (terapeutę manualnego) polecasz w Warszawie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
kolegę BPL-G

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dzięki


Zapraszam oczywiście do siebie , w razie czego wszystkie informacje znajdziesz na stronie:
www.fizjosteo.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ban za link
a tak serio rowniez mocno polecam kolegę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 3300 kcal do oceny

Następny temat

Odstający tyłek u chłopaka i ginekomastia.

WHEY premium