SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć mam taki problem wczoraj się mocno przedzwignęłam przy robieniu pezysiadów z hantalmi ( ok. 17 kg)
Mając dwie hantle wszystko obijało mi się o nogi i próbowałam jakoś ustawić dobrze i wzięłam ustawiłam hantle z przodu. Zrobilam przysiad i kręgosłup mu się wygiął i z lekko ugiętych nóg wyprostowałam się razem z całym ciężarem ( nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam)
Teraz bolą mnie bardzo plecy też przy każdym kroku czuję ból.
Co teraz z tym robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym jednak poszła z tym do lekarza, lub poszukała fizjoterapeuty, jeśli ból nie będzie przechodził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dokładnie jeśli ból nie mija to do lekarza. Online nie da się ocenić czy tylko przeciążyłaś plecy czy cos się stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Na razie minął jeden dzień wczoraj nie było tak źle dziś się nasilił. Staram się leżeć i odpoczywać smarowałam maścią ( ibalgin sport) ale nie czuje różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Uszkodzić dyski międzykręgowe jest stosunkowo łatwo - szczególnie jeśli to jest początek przygody z żelastwem i mięśni nie ma za dużo. Lekarz to najlepsza opcja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tsubame33 oraz Nikki i Tygrysekk - NAGRODY ACTIVLABA!!!

Następny temat

Wyzwanie podciąganie!

WHEY premium