SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból piersi????

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129
Witam
Mam "dziwny" problem, ale trochę mnie zaniepokoił. Otóż wczoraj zaczęły mnie boleć piersi, to taki ból jak przy napięciu przedmiesiaczkowym. Niby normalka, ale ja miałam wczoraj 13 dzień cyklu! Nigdy wcześniej mi sie to nie zadrzyło. Nie wiem co o tym myśleć ;-( Pewnie to jakies zaburzenie cyklu, bo żadnych innych zmian nie zaobserwowałam. Może to stres: dzień przed pojawieniem się bólu miałam silny stres (dużo płakałam ;-((( ), a może przesadziałam z ćwczeniami "ujędranijącymi" biust, ale od kilku dni nie ćwiczyłam....
Do miesiączki powinam mieć jeszcze daleko...
Czy to normalne???
Czy powinnam se tym martiwć? dziewczyny, czy któraś z Was miała taki problem?
Poradzicie, bo trochę się mrtwię....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam:) Od 1,5 miesiąca mam problem z jedną piersią. Odczuwam ból i wyczuwam zmainy w postaci gruczołów. Lekarz skierował mnie na USG, jednak wyznaczył mi bardzo odległy termin i jeszcze nie powiedział co to może być dokładnie i czym to mogło być spowodowane. Wszytsko ma się wyjaśnić po badaniu. Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem to proszę o odp. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
bolą sutki, czy "tam glębiej"? być może to raczej ból mięśni (piszesz, że cwiczysz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jeśli sie martwisz to idź po porade do lekarza !
może i sie przetrenowałas
może ten ból jest związany z owulacja (bez kitu wymyslam)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129
Powiedziałabym, że to taki sam ból jak przy napięciu przedmiesiączkowym, które przechodze każdego cyklu z rózym oczywiście natężeniem, ale zawsze po owulacji do miesiaczki oczówam taki ból całych piersi. Dodam jeszcze, że w ostatnich dniach przchodziłam przsiębienie i brałam tabletki typu Rutinoscorbin. Może to ma też związek z tym, że ostatni cykl przedłużył mi się o ok. 6-7 dni. Poza tym wyjątkiem cykle mam "jak w zegarku", zawsze owulacyjne, własciwie nic mnie do tąd nie niepokoiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
za duzo nie pomożemy to trzeba na żywo pomacać
ból jest chyba normalnie połączony z powiększeniem się piersi - czy coś takiego zauważyłaś

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129
hehehe
raczej nic tam nie wymacasz
tak trochę powiększone - jak zawsze po owulacji, której teraz jeszcze nie było
Wydaje mi się, że to ma jakiś związek z hormonami, jakieś zaburzenie, nie wiem czy mam się tym niepokoić i biec do lekarza, czy poczekać spokojnie.
Czy to naturalne???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
może się "rozregulowałaś", stosowałas jakąś antykoncepcję hormonalną? ( może postinor?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129
nie, żadnej antykoncepcji, ciąża raczej też małoprawdopodobna... gdybym miała owulację nie byłabym tak zdziwiona, ale nie miałam, może jeszcze będę miała??? przeczytałam gdzieś, że zdarza się, że ból piersi występuje czasem w I fazie cyklu, i że odpiwoadają za to estrogeny, czy to możliwe????
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wszystko jest mozliwe
ale najlepiej gdyby to wyjasnił specjalista - obejrzał i dotknął

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
mam podobny problem boli mnie lewa pierś między pachą a ręką te bóle są częste kłujce
również nie moce dłudo ustać w miejscu bo odrazu robi mi się goronco i słabo i własnie nie wiem co zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zrelaksować się.
Może być to na tle nerwowym.
Umów się na wizytę do Lekarza. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nieustanne zapalenie gardła

Następny temat

kolczyk

Wiecej