SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nadgarstka. (do Guru)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Witam Guru po urlopie. Mam nadzieje ze wypoczoles, zazyles troche kapieli wodno/slonecznych i masz ochote na dalsze porady w ramach Twojej rewelacyjnej roboty na SFD (BTW, chyle czola).
Tyle tytulem przydlugiego wstepu , przechodze do sedna sprawy.
Od okolo 3tygodni meczy mnie bol nadgarstka. Kontuzji dostalem przy cwiczeniu bicepsu na prostej sztandze z ciezarem 60kg. Biorac pod uwage ze mialem dluga przerwe, to byl blad, ze za wczesnie "wszedlem na dawne ciezary" i teraz cierpie. Wiec ustalilismy juz ze nie bylo to madre no i pytanie co dalej. Od okolo 3 tygodni unikam cwiczen/ciezarow obciazajacych nadmiernie nadgarstek bo przy probie zwiekszenia ciezaru odczuwam znaczny bol. Co moze pomoc regeneracji poza odstawieniem obciazen(to wiem), jakie srodki moga pomoc. Czy stosowac unieruchomienie stawu przy cwiczeniach ktore powoduja bol mojego nieszczesnego nadgarstka ?


Pozdro
Ted

Zmieniony przez - Ted w dniu 2002-08-16 16:00:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób zdjęcie i sprawdź, czy nie ma zastarzałego złamania np. kości łódkowatej - to częsta kontuzja - da się ewentualnie ją naprawić.
Najpierw zdjęcie i dobry ortopeda.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Ted - powiało kadzidłem, ale za to bardzo miło. Odpocząłem. Twój nadgarstek MUSI być unieruchomiony w czasie ćwiczeń. Zejdź z ciężarem o połowę i spróbuj przy każdym kolejnym treningu zwiększać go po 1-2 kilogramów. Spróbuj klasycznego skórzanego ściągacza do ćwiczeń "dużych" i ściągacza z ujęciem kciuka do ćwiczeń małych. Możesz sprawdzić, czy Hi Tec ma juz siarczan glukozaminy - działa rewelacyjnie na wszystkie stawy. Jeśli nie, to weź (zanim będzie) chrząstkę rekina w dawkach dla konia np. 4-6 dziennie przez kilka dni. Smaruj Fastum, rób po treningach okłady z lodu i weź np. Ibuprom albo Paracetamol(500 mg) 3-4 x dziennie. Daj znać, co z Twoim nadgarstkiem.
Pozdrawiam. (nawet nie wiesz, jak miło być miło witanym).

guru

Zmieniony przez - guru w dniu 2002-08-16 21:59:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Home Sweet Home Dobrze ze juz wrociles, wiele ludzi polega na Twojej wiedzy. Ciekawe kiedy znajdujesz czas na to wszystko...
Co do nadgarstka zastosuje sie do rad. Mam nadzieje ze po konskich dawkach chrzastek rekina nie wyrosnie mi na plecach płetwa
Dzieki serdeczne.

Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płetwa nie, ale nie wiem, co z zębami!!!!

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Guru, zastosowalem chrzastki rekina po 6g dziennie i kilka dni bralem Vioxx. Bol nadgarstka i charakterystyczne "trzaski" zniknely. Uff, znowu moge szalec na silowni
Co do HI-Teca, glucosaminu jak nie ma tak nie ma...


Pozdro
Ted
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bądź cierpliwy - już jest, tylko jeszcze papiery nie przyszły. Moi pacjenci też czekają. Cieszę się z Tobą z poprawy w nadgarstkach.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Guru, czy mógłbyś tu zajrzeć: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39393

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzyj - odpowiedziałem. Musimy rozważyć temat mailem.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dzięki za reakcję - na Guru zawsze można liczyć

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Guru - czy 0nadgarstkiem uszkodzonym zastarzałą kontuzją przed 8 lat coś się jeszcze da zrobić? Ból odzywa się co pewien czas przy okazji ćwiczeń czy innych czynności wymagających obciążenia nadgarstka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy można jeszcze coś zrobić z nadgarstkiem uszkodzonym 8 lat temu? Ból odzywa się w nim co jakiś czas przy okazji treningu czy innych czynności obciążających nadgarstek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem krzywy :)

Następny temat

Nerwy :-( Guru pomoz

WHEY premium