SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból lewej klatki i lewej strony zgięcia ręki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11
WITAM
Mam problem z lewą stroną klatki piersiowej
Przez pewien czas mało się ruszałem, mało byłem aktywny fizycznie
Postanowiłem pójść na siłownię zrobiłem trening na następny dzień strasznie bolała mnie klatka lewa stroną klatki była większa od prawej no i zrezygnowałem z kontynuowania cwiczen aż się to nie ustabilizuje gdy przestało mnie boleć poszedłem na siłownię ale gdy ćwiczę klatkę dalej czuję ból w lewej stronie klatki nie wiem co jest
Tak samo gdyzdobilem trening na następny dzień miałem jeszcze trening z piłki nożnej no i po treningu na następny dzień mam problem z wyprostowaniem lewej ręki bo w zgięciu mam straszny ból przy wyprostowaniu nie wiem czy to z przetrenowania czy jak
Miał ktoś podobny problem albo ktoś się na tym zna ?
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Amster09
po treningu na następny dzień mam problem z wyprostowaniem lewej ręki bo w zgięciu mam straszny ból przy wyprostowaniu nie wiem czy to z przetrenowania czy



opisz dokładnie kiedy występuje ból i przy jakim ruchu , bo z tego powyższego nie sposób tego wywnioskować
ale do dolegliwości doszło na skutek urazu i zaleca jest wizyta u specjalisty lekarz ortopeda / fizjoterapeuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11
Gdy chce wyprostować rękę to w zgięciu mnie boli
Stopniowo stopniowo wyprostuje ale z bólem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rękę w zgięciu ? Masz na myśli dół łokciowy przy wyproście w stawie łokciowym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie dokładnie badania

Następny temat

Ból w okolicy pachwiny,podbrzusza

WHEY premium