SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana przy bieganiu ;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Witam,
mam pewien problem z kolanem. Otóż kiedyś podczas biegania coś zaczeło mnie "kłuć" następnym razem tak samo więc przestałem biegać na okres ok miesiąca z nadzieją, że wszystko wróci do normy no i się troche przeliczyłem...
Niedawno zacząłem znowu biegać i po pokonaniu kilku kilometrów pojawia się ból w lewym kolanie, konkretnie po jego zewnętrznej stronie. czy ktoś orientuje się co to może być, jak to wyleczyć?

będę wdzięczny za każdą pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
napewno masz kłopot ze stawem kolanowym, kup sobie glukozamine i idz zapytaj o rade lekarza pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Wiesz co, mam podobny ból tylko w prawym kolanie po zewnętrznej stronie, i także biegam, i pojawił się on podczas biegania, maści, ściągacze, nic nie pomaga dalej go czuje, kiedy tylko choc troszke sie przebiegnę :( Może ty już wiesz coś na temat swojej kontuzji, to prosze napisz, wiedziałabym coś więcej o swojej... Dzięki

Bondi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
ja skorzystałem z rady powyżej i przeczytałem FAQ, a konkretnie ten artykuł: http://bieganie.pl/?show=1&cat=3&id=480  i muszę stwierdzić, że odkąd zacząłem się rozciągać tak jak w nim jest opisane to ból znacząco się zmiejszył, polecam jego lekturę, jest tam dokładnie opisane co robić przy tym konkretnym bólu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Dzięki wielkie, przeoczyłam ten link )

Bondi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Miałem podobny problem, okazało sie po wielu wizytach u różnych niby specjalistów ,że mam boczne przyparcie rzepki. Kilka tygodni rehabilitacji rozciągania plus wkładki zaprojektowane pod moją stope i ból ograniczony do minimum. WWW.formthotics.waw.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bół miesnia w klatce piersiowej...

Następny temat

skręcenie kostki --> podskórne

WHEY premium