SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolan

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 197
Witam. Mam pewien problem. W chwili obecnej mam 17 lat, 194 cm wzrostu, 85 kg wagi. Do września 2011 roku wszystko było jak najbardziej okey. Gram w siatkówkę, przez wakacje grałem na prawdę sporo. Zdarzało się, że przez kilka dni pod rząd, po kilka godzin i nic mi nie było. Zaczął się rok szkolny i gram mniej niż przedtem, mniej więcej 3-4 razy w tygodniu, a problem polega na to, że z dnia na dzień strasznie zaczęły mnie boleć kolana. Po treningu jak nigdy, jakoś pod koniec września. Wystarczy, że ucisnę rzepkę w jednym czy drugim kolanie i już odczuwam niesamowity ból. Dużo skaczę, a potem efekty po godzinie grze, że prawie nie jestem w stanie chodzić. Robiłem sobie już nawet dłuższe przerwy, aby odpoczęły, ale potem wróciłem i po jednej godzinie problem się pojawia na nowo. W chwili obecnej nie jestem w stanie zrobić samych przysiadów, bo ból jest tak duży. Smaruje maściami raz do czasu, ale jakoś nie czuje jakieś poprawy. Rozmawiałem ze znajomym, który gra w klubie i przez rok miał ten sam problem. Kupił dokładnie ten produkt :

nutrend-flexit-drink-400-g-

I po 20 dniach stosowania tego produktu przestały go boleć... Więc nim cokolwiek zrobię wolę zapytać się na forum, bo być może ktoś z was również miał podobny problem. Kupić i stosować ten produkt czy poczekać do maja (dopiero wolny termin) i udać się do ortopedy? Byłbym wdzięczny za pomoc.
pozdrawiam.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-03-19 12:13:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Możesz spróbować tego suplementu ,cieszy się on dobrymi opiniami.
Jednak konsultacja lekarska również jest wskazana.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
Polecam NAPROXEN EMO żel przeciwbólowy przeciwzapalny. Tak czy inaczej należy udać się do specjalisty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwany mięsień?

Następny temat

Czy to normalne?

WHEY premium