SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kości przedraiennych :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
tak jak w temacie, mój problem polega na uciążliwym bólu w przedramionach, wydaje mi się że oprócz mięsni bolą mnie też kosci :(, zwłaszcza przy robieniu bicka nie moge wytrzymac, teraz postanowilem sobie zrobic przerwe, dzis pierwszy raz nasmarowalem sie od łokci w dół zelem o nazwie Altacet(nic innego w domu nie bylo :/) , jak myslicie przerwa powinna pomoc, bo przez ten bol nie dam rady cwiczyc, przy najmniejszych obciazenia boli i to bardzo, do tej pory cwiczylem z tym bolem myslalem ze jak sie rozrusza to bedzie git ale dalej jest slabo, mysle ze i tak wybiore sie do chirurga, ale poslucham co macie do powiedzenia w tym temacie.

reszta jest milczeniem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też tak mam przy ćwiczeniu bica .... żadna nowosć bo wydaje mi sie że wiele osób ma ten sam problem i napewno wizyta u hirurga nic nie pomoze bo kości masz wporządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pierwsze - cos mi sie wydaje ze dopiero zaczynasz cwiczyc ... taki ból jest normalny
a jak nie to sobie przeciążyłeś przedramie - ból minie !! mozesz sobie wziać pół aspiryny

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
cwicze 4 miesiace dopiero ale bol mam chyba od trzech :/

tydzien przerwy powinien pomoc?

reszta jest milczeniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
aa zapomnialem dodac ze macie po sogu, a jak

reszta jest milczeniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pocieszenie powiem Ci ze mnie tak chyba z 5 miesiecy bolalo ale mozna sie przyzwyczaic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
taki ból to już nie zakwasy !
jak boli to znaczy ze jest to np jakies zapalenie , przeważają procesy kataboliczne - czyli się traci a nie zyskuje
wiec co sie robi : niektórzy jak strongmani to pewnie walą konskie dawki steroidów kory nadnerczy (silnie przeciwzapalne)
ale to nei ta droga więc:
-odpoczynek
-basenik albo inne bardziejrelaksujące wysiłki - oprócz energicznego masażu ptaka
-maści rozgrzewające , poprawiające ukrwienie , przeciwzapalne
-powiedzmy w krytyczniejszych wypadkach jakies tabletki przeciwzapalne - tak od aspiryny do diclofenacu

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
dzieki sog

reszta jest milczeniem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krwotok z nosa!!! pomocy

Następny temat

ugryzl mnie PIES

WHEY premium