SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Ból jądra

Wysłana -
Witam jakoś od tygodnia mam ból prawego jądra występuje on tylko i wyłącznie przy dotknięciu, nawet minimalnym tj przy poprawianiu majtek czy pindola :p jest to mój pierwszy cykl było już 100 tabletek metki i teraz sam test prop już połowa tj 15 ml z 30 zdążyłem, jakieś porady albo czym to może być spowodowane?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jakbyś nie brał towaru nawet byś tego nie zauważył. Pewnie żylak daje o sobie znać. Zbadaj fizykalnie & obrazowo i uro.
Wysłana -
Powtórzę znowu: może usiadłeś na jeża?

Tak serio to dokładnie jw.
Wysłana -
A co ...już wywalał jaja yhhhhhhh ...temat na publiku..?
Wysłana -
krzykacz
Jakbyś nie brał towaru nawet byś tego nie zauważył. Pewnie żylak daje o sobie znać. Zbadaj fizykalnie & obrazowo i uro.

Może to poczekać do zakończenia cyklu?
Wysłana -
Jeśli to jest to, to pewnie, że może, choć to nie jest diagnoza bo takową otrzymasz tylko w gabinecie lekarskim. Ale psychicznie wysiądziesz. Także lepiej uspokój się i rób dalej swoje. Zresztą jak tak wolisz.
Wysłana -
Czy przyjęcie hcg będzie miało sens? Warto spróbować czy raczej strata?
Co może być jeszcze powodem bólu w prawym jądrze?
Wysłana -
Blok od towaru, stan zapalny, rak jądra. Można trochę pozgadywać, jest trochę możliwości.
Wysłana -
A jest sens hcg teraz przyjąć?
Wysłana -
HCG podajesz wg potrzeb, to już sam musisz wiedzieć czy jest Tobie potrzebne.
Wysłana -
Słuchaj przyjrzałem się dokładniej i zmacałem jednak to nie jajo a nad jajem mnie boli i powstało coś na wzór jakbym zelka sobie włożył nad jądro prawe taki hmm wielkości paznokcia guz?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź