SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Ból jądra

Wysłana -
alanwielki8
Słuchaj przyjrzałem się dokładniej i zmacałem jednak to nie jajo a nad jajem mnie boli i powstało coś na wzór jakbym zelka sobie włożył nad jądro prawe taki hmm wielkości paznokcia guz?


Idź do lekarza, mi to brzmi jak rak. Na spokojnie, to jest niestety mega powszechne u młodych facetów, ale dobrze się leczy jeśli szybko pójdziesz do lekarza.
Może to coś łagodniejszego, ale bardzo warto iść chociażby żeby raka wykluczyć.
Wysłana -
Chłopaku, my tu pomagamy przy cyklach sterydowych, a nie zelkach w mosznie . Żaden z nas o ile mi wiadomo nie jest urologiem, a chyba nie chcesz diagnozy na swoje jaja od koksów z Internetu
Wysłana -
alanwielki8
Słuchaj przyjrzałem się dokładniej i zmacałem jednak to nie jajo a nad jajem mnie boli i powstało coś na wzór jakbym zelka sobie włożył nad jądro prawe taki hmm wielkości paznokcia guz?I czego oczekujesz, diagnozy przez internet..? Powiedziałem już, idź się zbadać.
Wysłana -
Kolego do lekarza aby mieć spokojna glowe
Wysłana -
Moim zdaniem na 99% masz żylaki powrozka. Miałem to kiedyś, bardzo bolesne. To nie zelek tylko żyła idącą do jądra. Ja miałem zabieg i po temacie. Skonsultuj się z urologiem. Możesz być bezplodny bez zabiegu. Ogonie jeśli to to o czym mówię to no stres
Wysłana -
Kolego drałuj do urologa. Ja na samym początku w prawym jądrze miałem pobolewanie. Po paru tygodniach jajo się powiększyło i był wyczuwalny guzek. Przez to że byłem na teściu przetrzymałem to cały cykl 3 miesięczny. Przybiłem HCG w czasie i po i niestety guz był na tyle duży że było to uciążliwe. Co ciekawe później już nie bolało. Oczywiście urolog, diagnoza guz jądra prawego orchidektomia wynik histo. nowotwór jądra potworniak. A więc nie zastanawiaj się tylko drałuj do lekarza urologa. I bez paniki to nie musi być to najgorsze w Twoim przypadku.
Wysłana -
Aha w pierwszym poście napisałeś, że przy dotknięciu odczuwasz ból. Stawiam jak koledzy wyżej na żylaki lub nic groźnego. Nic nie posotaje jedynie USG jądra.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź