SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból i chrupanie w barkach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 992
Witam!
Mam 19 lat. Otóż mam pewien problem z barkami a mianowicie z aktonem bocznym. Nie mogę wykonywać żadnego ćwiczenia na akton boczny gdyż barki mi chrupią a z czasem zaczyna się pojawiać ból. Problem miałem już za młodego gdy w podstawówce po piłce ręcznej bardzo zaczął mnie boleć bark podczas rzutu. Teraz od 6 miesięcy zacząłem uczęszczać na siłownie i wszystko ładnie idzie ale te barki.. jedynie co mogę robić to akton przedni.. I tutaj pojawia się moje pytanie. Do jakiego lekarza powinienem się najlepiej zgłosić z tym problemem? Czy może jakiejś maści używać? Jakby co mieszkam w Poznaniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lekarz pierwszego kontaktu , skierowanie do ortopedy jeśli prywatnie to bezpośrednio do ortopedy i być może wykonanie badań obrazowych, następnie terapia u fizjoterapeuty / osteopaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 992
Dziękuje bardzo! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko, daj znać po wizycie jak się sprawy mają. Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyczep tricepsa

Następny temat

Stabilizator a praca fizyczna

WHEY premium