SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Ból głowy przy wykonywaniu brzuszków i pompek

Wysłana -
Od kilku dni robię pompki i brzuszki. Lecz po 10 brzuszkach lub po 15 pompkach zaczyna mnie boleć głową. Ból jest ciągły i silny. Gdy skończę te 10 brzuszków mam wrażenie jakbym miał kaca. (Nie, nie mam kaca). Jaką może być wina? Iść od razu do neurologa?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i może on zaleci gdzie się udać Jak dla mnie to może być sprawa albo dla neurologa, albo dla kardiologa. Ale może być też coś innego. Dlatego może lekarz pierwszego kontaktu coś podpowie
Wysłana -
Może ciśnienie?
Wysłana -
Może i tak. mierzyłem godzinę temu i miałem 140/70 (górna granica). Mam zamiar iść do lekarza pierwszego kontaktu, ale mama farmaceutka kazała mi mierzyć ciśnienie przez minimum tydzień. Przez tydzień to ja zwariuję. Jeszcze w tym tygodniu mam na WF do zaliczenia pompki - 60 na 6. Po 15 boli mnie głowa jakbym miał kaca.
Wysłana -
Zdecydowanie lekarz w takim przypadku.
Wysłana -
Zauważyłem. Nie mierzyłem chwilę po wykonywaniu brzuszków. Ciekawe czy lekarz pierwszego kontaktu coś powie i da skierowanie czy zwolnienie z WF (bo z nim to różnie)
Wysłana -
Dokładnie, lekarz na forum nikt Ci niestety nie pomoże.
Wysłana -
contar323
Zauważyłem. Nie mierzyłem chwilę po wykonywaniu brzuszków. Ciekawe czy lekarz pierwszego kontaktu coś powie i da skierowanie czy zwolnienie z WF (bo z nim to różnie)

to nie kwestia zwolnienia tylko głownie diagnostyki i znalezienia przyczyny Twojego problemu
Wysłana -
Ja to wiem. Gorzej jak lekarz powie "nic tu nie widzę, nic nie wykryłem, nie wiem co ci jest, nie mogę ci dać tego skierowania. Chcesz zwolnienie na WF?". Kiedyś tak było. Bolał mnie brzuch. Okazało się że miałem kamienie w woreczku żółciowym. ALE ON NIC NIE WYKRYŁ. Wiadomo że mi nie chodzi o zwolnienie. Przecież mi ono nie pomoże jak będę robił brzuszki lub pompki. To robię dla siebie, nie na ocenę. Teraz mierzyłem i mam 124/61. Teraz trochę mało. Paranoja.
Wysłana -
Bez przesady, powiedz mu jakie masz obajwy, że bóle głowy + skaczące ciśnienie
Wysłana -
contar323
Okazało się że miałem kamienie w woreczku żółciowym. .

Kamienie mogą nie dawać żadnych dolegliwości aż do napadu bólu który wtedy jest bardzo duży
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź