SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy przy wykonywaniu brzuszków i pompek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Od kilku dni robię pompki i brzuszki. Lecz po 10 brzuszkach lub po 15 pompkach zaczyna mnie boleć głową. Ból jest ciągły i silny. Gdy skończę te 10 brzuszków mam wrażenie jakbym miał kaca. (Nie, nie mam kaca). Jaką może być wina? Iść od razu do neurologa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Witaj,
udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i może on zaleci gdzie się udać Jak dla mnie to może być sprawa albo dla neurologa, albo dla kardiologa. Ale może być też coś innego. Dlatego może lekarz pierwszego kontaktu coś podpowie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Może ciśnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Może i tak. mierzyłem godzinę temu i miałem 140/70 (górna granica). Mam zamiar iść do lekarza pierwszego kontaktu, ale mama farmaceutka kazała mi mierzyć ciśnienie przez minimum tydzień. Przez tydzień to ja zwariuję. Jeszcze w tym tygodniu mam na WF do zaliczenia pompki - 60 na 6. Po 15 boli mnie głowa jakbym miał kaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowanie lekarz w takim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Zauważyłem. Nie mierzyłem chwilę po wykonywaniu brzuszków. Ciekawe czy lekarz pierwszego kontaktu coś powie i da skierowanie czy zwolnienie z WF (bo z nim to różnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dokładnie, lekarz na forum nikt Ci niestety nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
contar323
Zauważyłem. Nie mierzyłem chwilę po wykonywaniu brzuszków. Ciekawe czy lekarz pierwszego kontaktu coś powie i da skierowanie czy zwolnienie z WF (bo z nim to różnie)


to nie kwestia zwolnienia tylko głownie diagnostyki i znalezienia przyczyny Twojego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 816
Ja to wiem. Gorzej jak lekarz powie "nic tu nie widzę, nic nie wykryłem, nie wiem co ci jest, nie mogę ci dać tego skierowania. Chcesz zwolnienie na WF?". Kiedyś tak było. Bolał mnie brzuch. Okazało się że miałem kamienie w woreczku żółciowym. ALE ON NIC NIE WYKRYŁ. Wiadomo że mi nie chodzi o zwolnienie. Przecież mi ono nie pomoże jak będę robił brzuszki lub pompki. To robię dla siebie, nie na ocenę. Teraz mierzyłem i mam 124/61. Teraz trochę mało. Paranoja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Bez przesady, powiedz mu jakie masz obajwy, że bóle głowy + skaczące ciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
contar323
Okazało się że miałem kamienie w woreczku żółciowym. .


Kamienie mogą nie dawać żadnych dolegliwości aż do napadu bólu który wtedy jest bardzo duży
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu

Następny temat

Ocena diety ( w końcu! )

WHEY premium