SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy prawdopodopodobnie cisnieniowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Witam,

Otóz cchiałem skonsultować z tutejszymi specjalistami pewne "coś"

Wczoraj na siłowni prz ostatniej serii cięzkich siadów, strasznie zabolała mnie głowa w części potylicznej. Musiałem zrobić przerwę jakieś 5 minut. taki pulsujący ból -przypominajacy mi ból głowy podczas kaca (lecz nigdy w tych okolicach głowy sie nie pojawiał)Po tej przerwie bol przeszedł i dokończyłem dalej trening.

Dziś cały dzień czuję jakbymmial zatkane uszy i ogolnie czuję się jakbym miał pękającą głowę ale boleć, nie boli -czyli ciśnienie... ALe mierzyłem i mam 124/80 więc niby OK. Poszedłem jakies 30 minut temu na trening brzucha i przy podciaganiu nog na drązku już w pierwszej serii ból znowu sie pojawił

Podejrzewam, że winowajcą może być zsestaw storm+shock biore już tydzień.

Nie chę przerywać cyklu kreatynowego... narazie jeszcze. Mimo to, planuję podjąć jakieś kroki. Poczytałem troche archiwum i wnisoki takie wyciągnąłem:

- będę pił wiecej wody- chociaż i tak wydaję mi się że pije jej wystarczająca ilość

- 2x ząbek czosnku dziennie

- Cherbatka z dziurawca 2x dzennie

- Aspargin - tyle że nie jestem właśnie pewien jak dawkować

- filomag - też nie jestem pewnien dawkowania

omegę-3 suplementuję stale już od paru miesięcy...

Moze jeszcze jakieś środki moge podjąc??

Jeżeli w najbliższych dniach bol nie ustąpi, odkładam stacka. Jak dalej nie ustąpi ide do lekarza...

!PzdR!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak miałęm moim zdaniem to jest brak jakiś składników mineralnych a napewno juz magnezu. Pamietam ze mama mi kupiła magnez i jakies witaminky i po 2 dnich przeszło
do tej pory jak mnie cos tam zaboli to magnez łykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
W zeszłym roku Miałem to samo przy maszynie

Poczułem się jak pijany, i Myślałem że się przewrócę - ćwiczenia nie dokończyłem kilka minut posiedziałem i wyszedłem z klubu

Wszystko wróciło do normy po 3-4 dniach bodajże (tzn ból ustapił z tej części), obecnie nic takiego nie miało już miejsca!

Nie Wiem czym to było spowodowane, być może żle ułożony gryf + zwiększone ciśnienia dało taki efekt!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie musi byc koniecznie bol cisnieniowy... mialem cos takiego... pojawilo sie przy przysiadach...czy osatnio ciezko cwiczysz?dawno nie robiles sobie przerwy?miales ostatnio jakies stresujace sytuacje ogolnie duzo stresu??? jezeli tak to moze to byc cos co ja mialem a mianowicie zbytnie napiecie,nawyrezenie miesni karku,na szyji...gdy cos mi sie takiego ojawilo to pozniej przez jakies 2 ygodnie nie bylem w stanie cwiczyc... gdy tylko probowalem nawet jakis lekki trening od raazu bol glowy... przestraszylem sie ze moze cos mi walnelo w mozgu, jakis tetniak itp :) bo bol pojawial sie przy najmniejszym wysilku a na dodatek bralem roaccutane i jednym z mozliwych skutkow ubocznych jest wysokie cisnienie srodczaszkowe - rekomy goz mzgu...ale okazalo sie ze to jest ylko nadwyrezenie miesci ktore uciskaja na kregi szyjne i powoduja bol... bylem u okulisty ktore badal mi cisnienie w oczach i bylo ok, bylem u neurologa i on powiedzail smarowac mascia na rozluznienie miesci, trocvhe odpoczac itp.... jezeli bol bedzie sie bardzo dluugo utrzymywac to moze oznaczac to niestabilnosc kregow szyjnych... ale na 90% mysle ze miales to co ja... musisz odpoczac i bedzie ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Dzieki za odpowiedzi...

Mnie pierwszy raz takie coś spotkało jak robiłem siady. Tyle że w tym dniu schodziłem bardzo nisko w siadach i to mogło być przyczyną...

Wydaje mi się , że nie jest to przemęczenie, bo nowym planem, jadę dopiero 4 tygodnie. Prze nim mialem tydzień regeneracji wolny od siłowni. szyja ani bark też mnie nie boli.

No cóż pcozekam jescze do konca tego tygodnia. Dziś ide na silke - zobaczymy...

Poki co dodaje codziennie aspargin 3xtab/dzień
1

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smaroj sobie tez szyje jakims kremem, bo w szyi i w karku sa miesnie o istnienu ktorych nawet nie zdajemy sobie sprawy i mogles jakis nadwyrezyc (podczas siadow moze za bardzo odchylilwes glowe, bardzo napinales mesnie karku... czasem sie tak dzieje mimowolnie)...krotko mowiac warto zrobic sobie troche przerwy i pozniej zaczac ponownie ale troche tak lightowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
OK, tylko czemu mam uszy cały czas zatkane :P ??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Moze masz zapalenie ucha srodkowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Raczej nie, kidys miałem zapalenie ucha środkowego -to pamietam tamten ból. Był cały czas ...

Właśnie wrociłem z siłki. Już pod kiniec pierwszej serii znowu zaczęlo mnie pulsująco boleć w prawej części okolicy potylicznej Sie lekko wkrwiłem i poszedłem na chatę ... Ech...

Nigdy w życiu tak nie miałem.

Bol sie pojawia tylko na siłowni. Na codzień mam tylko uczucie przytkania uszu..

Postanowilem zaprzestac brania storma i shocka i robie sobie przerwę o od siłowni do poniedziałku... Kupilem też dziś Aspargin. Będę brał 3x1cpas do posilkow.

KUrde szkoda ...



Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-07 19:32:40

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
ja tez ostatnio mam problem z bólem głowy,tylko że mnie znowu boli z przodu w okolicach czoła.W nocy bolała mnie głowa ale jak lezałem było ok tylko jak wstawałem do kibla to znowu ból sie pojawiał ...rano wypiłem aspiryne i było ok...tylko jak poszedłem na siłownie i zaczełem drugą serie na barki to przy ostatnich powtórzeniach tak mnie rozbolała znowu ze musiałem isc do domu;;]
jestem na cyklu Double Blast z Boltem i nie wiem czy to moze nie bedzie miało związku z tymi suplami>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
ja tez podejrzewam suple o to.

Odstawiam od jutra kreatyne i NO-Booster i robię przerwę do poniedziałku...

Ale dziwne to jest, bo mialem juz kilak cykli na krecie i nic takiego ni emialo miejsca... Być może to ktorys ze składników stacka tak działa...

Zobaczymy czy przejdzie.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie przerywaj suplementacji, odczekaj 3-4 dni - Jestem zdania, że powoli ból będzie zanikał aż przejdzie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczerwieniona Twarz

Następny temat

Przerost prawej komory serca

WHEY premium