SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy po wyciskaniu nogami.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Witam mam pytanie czy komuś przytrafiło się kiedyś , to co mi dzisiaj podczas treningu. Mianowicie wyciskając dzisiaj na nogi na maszynie podczas ostatniej serii przy dużym obciążeniu ( największym jak dotychczas ) za którymś powtórzeniem zabolała mnie bardzo z tyłu głowa kark i przyciemniało mi też lekko przed oczami. Dodam że nie mam problemów z nadciśnieniem. Mam 40 lat trenuję od 3 miesięcy po prawie 17 letniej przerwie. (przed laty trenowałem ok 5 lat bardzo intensywnie nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów). Ból był na tyle mocny że przerwałem trening. Za odpowiedzi dziękuję. Pozdro!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Wydaje mi się że tak choć teraz to już sam nie jestem pewien może faktycznie za długo wstrzymałem oddech , najdziwniejsze że nie czułem jeszcze max zmęczenia i gdyby nie ból wykonalnym jeszcze dwa trzy powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
byc moze powiazane jest to ze spieciem miesni podpotylicznych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Całkiem możliwe zauważyłem też że po treningu na kaptury bardzo boli mnie szyja podobny ból jak przy przewianiu nie mogę kręcić głową. Nigdy wcześniej tak nie miałem ćwiczenia wykonuje prawidłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2530
Mialem kiedys potworny bol glowy przy przysiadach ze sztanga na barkach. Bylo tak na kilku kolejnych treningach i juz nigdy nie wrocilo.
Nie mam pojecia z czym bylo to zwiazane. Mysle ze warto sie dobrze rozgrzewac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Powinienes umiarkowanie dozowac ciezary brac pod uwage przerwe w cwiczeniach i wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Rozgrzany byłem dobrze była to ostatnia seria wyciskania na maszynie. Wcześniej były przysiady ze sztangą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Jaki był ten ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
200 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Ostatni trening przy 190 bez problemów i bólu dodałem 10 więcej . Może faktycznie za szybko chce dokładać ciężaru .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Proponuje zachowac ostroznosc przy dodawaniu kolejnych krążków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Na razie dam sobie siana z dokładaniem. Za młodego dużo ćwiczyłem na nogi bo grałem w koszykówkę (pomimo niskiego wzrostu) Później jednak siłownia wciągła mnie na maksa i przez 3 kolejne lata trenowałem na ostro. Za duża jednak była ta przerwa miałem tylko zrzucić oponkę ale znowu zaczynam się wciągać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (masa)

Wiecej