SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy po domowej odżywce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skład:1,5 szklanki wody 3/4 mleka w pr gran i 2 jaja.Dynia mnie boli od wczoraj.Mieszanke spożyłem pierwszy raz.Jestem przypalony i nie wiem co sie dzieje.Co jest?

K Łukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jedyne co może być złego w tej odżywce to surowe jaja. Módl się żeby nie dopadła Cię jakaś salmonella czy coś takiego. Ale to byś chyba wymiotował.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miłem ta przypadłość kilka lat temu po 4 godziny po wypiciu 2 świerzych jaj stertowałem z sedesu jak odzutowiec przez 3 dni, nikom nie polecam takich atrakcji

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za informacje

K Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Po drugie pamietaj ze białko z surowych jaj jest źle wchłaniane. Gotowane sa lepsze!

KAIN
"Give me what I want and I will go away"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli lepiej je ugoyować i zjeść osobno?

K Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Najlepiej kupic normalną odzywkę a nie kombinować. Cenowo wyjdzie podobnie a jakościowo odżywki są lepsze. Poza tym mleko w proszku to też nie jest najlepszy wybór

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. jaką móglbyś zaproponować oczywiście w aspekcie ceny?

K Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W dziale Suplementacja jest wszystko o odżywkach, zależy jaka chcesz czy białkową czy węglowodanowo-białkową, czy lepszą, gorszą, do ilu złotych itp.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Platki owsiane

Następny temat

Dieta

WHEY premium