SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Witam . Mam duży problem w piątek robiłem przysiady bułgarski i pojawił się silny ból z tyłu głowy po prawej stronie był to taki ból jak by mi głowę rozsadzało i drętwiała mi całą prawa strona twarzy , ale po 10minutach przestało i dokończyłem trening ,czytałem że to przez źle oddychanie ale w niedzielę ból dał o sobie znać ale w tym razem byłem tylko w toalecie no i dzisiaj to samo zrobiłem rozgrzewke podchodzę do drążka podciągnąłem się 6 raz jak mnie ból chwycił to już musiałem sobie trening odpuścić i znowu było to samo twarz zdrętwiała a ból mocniejszy i do teraz boli a oddychałem dobrze bo zwróciłem na to uwagę ! Miał ktoś coś takiego ? Jakieś porady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Może lekarz? Na pewno lekarz. Co najmniej ciśnienie trzeba sprawdzić, a co więcej, to tenże lekarz zadecyduje.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
jak bardzo ci to przeszkadza to można pojechać na SOR i trochę przyaktorzyć że to nagły przypadek i wg mnie będzie krótsza (kilka tygodni) bądź dłuższa przerwa od treningów


Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-08-15 19:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Byłem na sor właśnie wruciłem przyaktorzyłem trochę i nie uwierzycie ale czekałem góra 15minut po30 minutami była krew pobrana i tomografia zrobiona nic nie wykazało zdrowy .mówią żeby ciśnienie mierzyć przed treningiem bo miałem podniesione
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
A z przerwą to trochę słabo bo jestem tak nakręcony a jak włącze muzę to mnie roznosi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
skoro nic nie wykazali to znaczy że najprawdopodobniej nie jest źle ale mała przerwa jest wskazana bo organizm się buntuje, kilka tygodni luzu ci nie zaszkodzą, a wg mnie dadzą więcej korzyści niż strat i lepiej żebyś ochłonął z tą intensywnością i rozniesieniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Treningdjetaregeneracja
Byłem na sor właśnie wruciłem przyaktorzyłem trochę i nie uwierzycie ale czekałem góra 15minut po30 minutami była krew pobrana i tomografia zrobiona nic nie wykazało zdrowy .mówią żeby ciśnienie mierzyć przed treningiem bo miałem podniesione


lie one wynosiło ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Badania





Zmieniony przez - Treningdjetaregeneracja w dniu 2017-08-16 16:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nic nie idzie zobaczyć na ze zdjęcia które wkleiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Teraz lepiej!









Zmieniony przez - Treningdjetaregeneracja w dniu 2017-08-16 23:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Lepiej

Skoro na sorze podczas wizyty u lekarza i badań wyszło że wszystko jest ok, to dobrze i problem może być czynnościowy szczególnie patrząc na okres w którym wystąpiły dolegliwości (przysiad , podciąganie). Dolegliwości bólowe przy tych czynnościach mogłoby mieć choćby w wyniku nieprawidłowego napięcia mięśniowo-powięziowego w wyniku głowy w przeproście poprzez mm. podpotyliczne co drażni wówczas nn. potyliczne (większy, mniejszy i trzeci ) co może objawiać się bólem w okolicy potylicy. Ale oczywiście to jedna z opcji i wymaga dalszej diagnostyki i przeprowadzania badania fizykalnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystajacy brzuch na dole i wcięcie w talii

Następny temat

Trening nog po operacji

WHEY premium