SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ból głowy, skutki uboczne

Wysłana -
Czesiek Grzesiek
BPL-G
pojawia się to w jakiś konkretnych ćwiczeniach czy zawsze na treningu?

Nie pojawiło się w pierwszych dwóch ćwiczeniach, czyli dipsach i wiosłowaniu, a pojawiło się w wyciskaniu na barki przy ostatnich powtórzeniach na maksa i potem już do końca treningu coraz bardziej odczuwałem ból przy coraz mniejszym wysiłku.

jest więc też możliwe że problem pochodzi z górnego odcinka szyjnego kręgosłupa
Wysłana -
Dzięki za rady. Odstawiłem wszystkie tabletki oprócz kreatyny, ale jest coraz gorzej. Zrobię przerwę od kreatyny i kofeiny i zrobię kilka lekkich treningów. Mam nadzieję, że się poprawi.
Wysłana -
Przede wszystkim należałoby udać się do specjalisty, kreatyna nie za bardzo ma to jak szkodzić jeśli chodzi o kofeinę to zbyt duże jej spożycie może się przyczyniać.
Wysłana -
Z kofeiny nie zrezygnowałem, kreatynę chwilowo przestałem brać. Przestawiłem się na 12-10-8-6 w ćwiczeniach, które robiłem 5x5, przerwy 3 min zamiast 1,5 min i małe ciężary, z treningu na trening ból coraz słabszy. Dzisiaj już cięższy trening z krótszymi przerwami i bólu nie było, pewnie nadmiar czegoś się wyrównał. Dodało mi to motywacji, bo myślałem, że koniec z siłownią... zaczynałem już myśleć, że przyczyną jest brak alkoholu, ale jednak nie muszę pić

Zmieniony przez - Czesiek Grzesiek w dniu 2018-04-20 22:42:42
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź