SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha i wzdęcia po oralach Potrzebne wsparcie ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
1. WIEK: 33
2. WAGA: 96
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 128
-udo: 65
-talia: 99
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 13
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 400
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE Kilka STERYDOWE: Kilka Ostatnio Novothyral
8. TRENING: Fbw
9. CEL CYKLU: Rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ok 5 Miesięcy off
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: Bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Porost
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 155
-martwy ciąg: 160
-przysiad: Nie robię

Witam mam problem i myślę że pomożecie ;) A więc tak na koniec kwietnia skończyłem cykl 200 tablet novothyral. Ogólnie w życiu zjadłem dużo orali. Jakieś 2 tygodnie temu zaczęły się u mnie bardzo dokuczające objawy.Więc cały czas mam wzdęty brzuch,twardy jak skała.Na kibel latam 3-4 razy dziennie. Czuje przelewanie w brzuchu,gazy i bóle w podbrzuszu.4 miesiące po cyklu się zaczęło a nigdy tak nie miałem.Myślę nad gastrologiem, chce iść prywatnie ... Czy muszę zrobić przed wizytą zrobić jakieś badania? Ewentualnie znacie jakiś lek lub sposób co zadziała ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Jeśli diagnostyka z zakresu bad lab + obrazowych nie dają odp, pozostaje skupić się na neurologii i tutaj skierować swoją sprawę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Możesz spróbować z tym tematem, przeczytaj w całości: https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Jakie dotychczas badania robiłeś ?panel wątrobowy ?z jelitami jest taki problem ze trzeba robić endoskopię , jednak myśle ze najpierw trzeba wykluczyć te podstawowe czynniki . Jak wyglada odzywianie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Po takim czasie z saa czy novothyralem to zbyt wiele wspolnego miec nie musi. Badnia jak wyzej ew wizyta tak jak planujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jeslli sie przelewa to nie w rzoladku a w jelitach i tak jak Elit napisal z tym ze endoskopia to zbyt szerokie pojecie. Tu raczej kolonoskopia i gastroskopia z naciskiem na pierwsze. Pierwsze co zrob to ogranicz diete do 3-4 posilkow dziennie na poczatek i podjadaj enzymy trawienne nawet do kazdego posilku - kreon 10 000 lub 25 000 sprawdzi sie doskonale. Jesli pomoze to masz problemy z enzymami trawiennymi i najprawdopodobniej trzustka nie ogarnia tematu. Ewentualnie mozesz sprobowac Nolpaze na zoladek ale to juz troche bladzenie na oslep. Sprobuj z kreonem i daj znac jak idzie. Napisz czy sa pokarmy po ktorych odczuwasz nasilenia tych objawow i czy masz w diecie cos co jesz codziennie. Jakis przetworzony produkt. Moze byc mieso paczkowane?

Novorothylu raczej bym w to nie mieszal.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-03 20:44:24
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Kompleksowe bad diag wątroba + lipidogram + trzustka. Prześwietlenie diety (można się zastanowić nad GERD), dalej badania od środka.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Nie ma co panikować i odrazu wysyłać chłopaka na kolonoskopie . Wystarczy ze flora z jelita została wyjałowiona przez orale i już mamy problem . Wątroba rownież może dawać takie symptomy . Na początek zrobiłbym podstawe badania krwi + przeanalizował jadłospis .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Naaa kolonoskopie go
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Flex mialem kilka razy juz z tym problemy i uwierz mi ze panikuje to dopiero zainteresowany. Strach wyjsc dalej od domu bez pampersa a do tego bol odbytu po sikaniu tylkiem i moczenie go w zimnej wodzie. Swoja droga kolonoskopia nie jest taka straszna o ile wykonywana jest pod narkoza bez nawet nie podchodz do badania gdyby ci proponowali!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Dziękuję za szybką pomoc.Dieta standard mięso kurczak, wołowina,wieprzowina, wszystko smażone ... Ryż,surówka ziemniaki , płatki owsiane. Najbardziej działają na mnie produkty mleczne . . Mam cały czas wzdęty brzuch ale po mleku samym masakra jak bym miał wybuchnąć. Pytanie panel wątrobowy i jelitowy to pobranie krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nietolerancja laktozy.

Czy mieso jesz paczkowane czy kupujesz w calosci swieze?


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-03 20:54:39
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy a antybiotyk

Następny temat

NPP-OD kiedy dobrze czuć

WHEY premium