SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha - białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
Po zjedzeniu 1,5kg białka olimpu nagle mój brzuch zaczął mnie boleć od tego specyfiku... Zawsze rozrabiałem koktajl z mlekiem i piłem ze smakiem. Teraz jak tylko wypije koktajl (to samo białko - to samo pudełko i mleko od tego samego producenta) to boli mnie brzuch ! Dzisiaj boli mnie już 6 godzin bo białko wypiłem po obiedzie.

Co się dzieje ? To żołądek czy wątroba ? Poza tym u mnie wszystko OK jem co chce opocz tego i nic mnie nie boli.

Czemu nagle zaczęło ???

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
I u mnie jest ok, przyzwyczaiłęm się do nowego sposobu odrzywiania, ponadto w międzyczasie złykałem 4.5 kilo gainera konkurencji po którym nie było najmniejszych porblemów.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15145
Niestety miałem podobnie, zawsze piłem gainery z mlekiem, aż po roku takiego stosowania co drugi dzień zaczął makabrycznie boleć mnie brzuch, zmieniałem gainery i nic. Wreszcie wpadłem na pomysł, że to przez mleko - zmieniłem na wodę i od tego momentu jest ok. Podobno to może być nabyta nietolerancja laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
dzieki sog dla ciebie za szybką reakcję

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
"Co wywołuje ból?

Za najczęstszą przyczynę niektórzy przyjmują niewłaściwie dobrane pod względem ilościowym i jakościowym spożywane pokarmy. Mogą one podrażniać przewód pokarmowy wywołując tzw. uciskowe bóle. Do pokarmów tych należą: produkty zbyt mocno solone, gorzkie lub chłodne. Niektóre produkty (żywność tłusta, z dużą ilością cholesterolu) pobudzają formowanie się kamieni żółciowych, wywołujących napady kolki żółciowej. Z uwagi na to, że we współczesnym świecie narasta problem alergii, wielu ludzi jest uczulonych na różnego rodzaju produkty spożywcze, np. mleko, laktozę. Użycie ich w pożywieniu powoduje wystąpienie takich objawów jak: bóle brzucha, wzdęcia, biegunka."

tylko czemu wcześniej było ok...

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Cholera mnie też boli od kilku dni falami brzuch...może to nerwobóle...
Podejrzanie to wygląda..rozrobie jutro gainera z woda i zobacze.
Pozdro.
1

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
daj znać czy poszło ok

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
możliwe że masz jakieś wstepne owrzodzenie - wypij bez mleka i napisz czy też boli.

Ja tak miałem - ciagle piłem z mlekiem (litrami) żołądek zaczął boleć bardzo, odstawiłem mleko i po jakimś czasie mineło..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
dzięki wam sogi za wsparcie
2

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Kurde naszczescie nie mam z tym stycznosci , moze dlatego ze mleko pije nie codzienie. Chociaz moze byc jak czarny mówi, nie wiem , a odstawcie mleko na pare dni równiez bez białka , zobaczycie efekty, moze pomoze.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja od bulka z mleczkiem zawsze mam wzdecia i pierdy nie z tej ziemi ale za to po wodzie jest lepiej
1

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
ja nie mam takiego problemu bo mój brzuch nie toleruje laktozy i nie pije mleka wiec woda-woda zdrowia doda!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na pobudzenie....

Następny temat

cos mocniejszego od kreatyny??

WHEY premium